INHOUD OFFICIËLE MEDEDELINGEN COMPENSATIEBIJSLAG HUURVERHOGING 1957 V.J LIJNENSPEL Julinummer 1957 Officiële Mededelingen Compensatiebijslag huurverho ging 1957 omslag pag. 2 Overdracht t.s. Evi Livanospag. 1 Koninklijke onderscheidingen pag. 2 Nederland in den vreemde pag. 2 Wat n dag, wat 'n dag! pag. 3 Personalia pag. 6 Loonbetaling Vakantiegangers pag. 6 In Memoriam pog. 6 Verzoek aan alle gebruikers van circulatie-enveloppen pag. 6 Advertenties pag. 6 Een waardig afscheid pag. 7 Saluut Jan! pag. 7 Dankbetuigingenpag. 8 Willy Wilton-Fonds pag. 8 In JeugdherbergenGemeen schapszin en sfeerPa8- 9 Koningin Wilhelmina-Mars pag. 10 Kasboek lief en leed pag. 10 Veiligheid Aantal slachtoffers van het ver keer in 1955 pag. 12 Hoe staat het met de ongevallen in mijn afdelingpag. 12 Ongevallen met arbeidsonder- brekingpag. 13 De Kinderboot Vakantie-spelletjespag. 14 Rozeknop en de jampot pag. 15 Hoe worden ze gemaakt? pag. 16 Maak zelf een kompas en een elektromagneet pag. 17 Vereniging W.F, Personeelsabonnementen 1957-1958 pag. 18 Afdeling Harmoniepag. 18 Afdeling Hengelsport pag. 19 Afdeling Klaverjaspag. 21 Afdeling O. en Apag. 22 Afdeling Schaken pag. 22 Afdeling Voetbal pag. 23 Afdeling Zwemmen pag. 23 Jubilarissen van de maand, omslag pag. 3 Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter L. Gipliart J. Koppe leden J. W. Weber Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken Zoals u bekend, vindt met ingang van 1 augustus de algemene huurverhoging plaats. De hiervoor gegeven compensatiebijslag zal voor de beambten, voor het eerst eind augustus en voor de arbeiders voor het eerst op vrijdag, 9 augustus a.s., worden uitbetaald. In aanmerking komen: le Alle werknemers van 23 jaar en ouder met uit zondering van gehuwde vrouwen. 2e Werknemers beneden de 23-jarige leeftijd, in dien zij kostwinner zijn. Zij, die menen tot laatstgenoemde categorie te be horen, dienen wat de beambten betreft op de afd. Hoofdboekhouding en voor wat de arbeiders aan gaat bij de afd. Sociale Zaken een bewijs te over leggen, dat zij met betrekking tot deze compensa tiebijslag als kostwinner moeten worden aange merkt. Voor het verkrijgen van dit bewijs vervoege men zich bij de Gem. Dienst voor Sociale Zaken in zijn woonplaats. Premie Sociale Voorzieningen. Aangezien de „bijslag" loon is, dienen daarover loonbelasting, premie A.O.W. en premies voor so ciale verzekering te worden geheven. Foto van de maand:

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 2