de sint in de bedrijfsschool Wij wensen de polospelers liet komende jaar veel succes en een beter resultaat in de zomercompetitie. Figuurdrijven en Show- Toen Sinterklaas 't verzoek ontving Om, als hij straks naar Nêerland ging De school van W.F. te bezoeken Was 't eerste werk de datum boeken Als tweede stap schreef hij terstond Een brief, die hij de school toezond Want hij wou gaarne zeker weten Hoe al die knapen hier nou heten Toen alles was in kruik en kan Kwam hij op 5 december an Heer van der Jagt heeft hem ontvangen De knaapjes zongen Sint gezangen Ze waren lief, zo braaf en zoet Men zag niet één schijnheilig snoet Zij keken met oprechte blikken En zaten af en toe te snikken „Mijn beste kind'ren" sprak de Sint I „Voor dat de vrolijkheid begint Wil ik nog even met je spreken Ik ken je allen en je Jj>. streken Je bent voor mij geen vreemde hoor Ik heb je allemaal wel door Maar tevens deel ik jullie mede Je leermeesters zijn echt tevreden De grote baas heeft mij gezegd Het gaat op deze school niet slecht Als straks de deur voor je gaat sluiten En je moet werken gaan er buiten Doe dan je plicht, zoals het moet Dan gaat het vast en zeker goed Mijn beste jochies, |ieve knapen Nou gaan we feesten en straks slapen De schoolbond opgewekt en kwiek Bracht eerst een lekker stuk muziek Artisten op 't toneel verzochten Of zij nou ook wat brengen mochten Dat werd lankmoedig toegestaan En 't is tenslotte goed gegaan Aan 't eind van al die leuke uren Mocht men naar wat films turen Maar aan dit kwam ook een end En werd gesloten deze tent Dat deed met enk'le goede woorden De direkteur, zoals 't behoorde: Gelukkig dat op deze zaak De Sint nog heeft zijn mooie taak En hiermee wil ik nu besluiten De school ontruimen en naar buiten. fiji) NIEUWS 32 zwemmen Het jaar 1957 is voor onze dames een belangrijk jaar ge weest. Dit onderdeel van de wedstrijdsport is tbans door het samenstellen van regle menten in betere banen ge leid. Er worden door de K.N.Z.B. lessen georgani seerd, terwijl een medische keuring thans verplicht is ge steld. Ook onze vereniging onder vindt er de invloed van en wel zodanig, dat er nu vol gens richtlijnen wordt ge werkt die internationaal gel den. Aan de openbare lessen en de proefwedstrijd, welke de K.N.Z.B. heeft georganiseerd, werd ook door onze dames deelgenomen. Het onderling zwemfeest, af- zwemfeest e.d. zijn door onze dames van de gebruikelijke, sierlijke omlijsting voorzien, terwijl aan diverse uitnodi gingen om uitvoeringen te komen geven gehoor werd gegeven. Getracht zal worden de ploe gen te verjongen en te ver sterken met onze eigen jeugdleden. Het gehele team is dit jaar getuige geweest van demonstraties van grote verenigingen in Nederland, t.w. Z.A.R. en De Meeuwen uit Amsterdam. Hierbij werd een goed inzicht verkregen van de vele mogelijkheden, welke deze tak van sport biedt. Tweekamp W.F.-C.W.P. Nogmaals maken wij onze led en en supporters erop at tent, dat de tweekamp op 18 januari a.s. wordt gehou den in het Sportfondsenbad te Schiedam, aanvang 19.30 uur. In beknopte vorm luidt het programma als volgt: Individuele zwemnummers op de rug- school en vrije slag. Wisselslag- en vrijeslag es tafettes. Kunstzwemmen. Waterpolo W.F. - C.W.P. De inzet van deze tweekamp is een wisselbeker, welke het vorige jaar door onze ver eniging werd gewonnen. De toegangskaarten a 60 ct., zijn vanaf 4 januari a.s. aan de kassa van het Sportfond senbad verkrijgbaar. Tenslotte wensen wij direc tie, hoofdbestuur en alle le den van onze vereniging een gelukkig Nieuwjaar. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1957 | | pagina 34