NIS VAN ONS BEDRIJF! ODELIJK ONGEVAL f.ij T r rn I Ik 9 VJa) NIEUWS m.s. Musi Lloyd" Hier ging het niet van een leien dakje. Er waren soms verschillende moeilijkheden te overwinnen maar ook met het m.s. „Musi Lloyd" kwamen wij er zonder bijzondere kleerscheuren af. Hr. Ms. Onderzeebootjager Overijssel De Hr. Ms. Onderzeebootjager „Overijssel" heeft natuurlijk een langere bouwperiode gehad, dan een koopvaardijschip. Het is bovendien veel ge compliceerder en meer in elkaar gedrongen dan een koopvaardijschip. Geen nood echter, want ook hier was geen grote narigheid of ellende. t.s.t ,,Kosicia" Zo'n tankschip, och dat is helemaal geen bijzon derheid meer op ons bedrijf. De medewerkers zeggen: Zo'n blokkendoos zetten we even in el kaar". Toch komt er nog heel wat kijken, als we alleen maar denken aan de stellingen in de tanks, en vooral ook de machinekamer niet te vergeten. t.s. Ei'i L/vanos" De tweede „blokkendoos" in elkaar gezet. Soms moeilijkheden om tot veilig werken te komen, maar we dachten aan het volgende gezegde: „Moeilijkheden zijn als doornen en distels, hoe steviger je ze vastpakt, des te minder prikken ze". Dit was dus het veilig werken wat de afdeling Nieuwbouw betreft. Wat zijn er bergen werk verzet m.s. ,,lberico" De afdeling Reparatie is zo veelzijdig en zo heel anders dan de afdeling Nieuwbouw, dat we hier alleen maar „een hap en een snap" kunnen geven, uit het vele werk wat in zo'n jaar wordt verzet. Het gevaar, ondanks het in acht nemen van de veiligheid is er groter dan bij de afdeling Nieuw bouw. Denkt u eens in lezer, wat een behande ling bovengenoemd schip moest ondergaan. Eerst een groot gedeelte slopen, om daarna weer stuk voor stuk te gaan opbouwen en het belangrijkste is: geen ernstige ongelukken.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 11