Dankbetuigingen NIEUWS 12 P. de Munck aut. lasser C. v. Oosterwijk mach. boorder C. G. de Poter bankwerker S. Rutteman magazijnknecht G. J. A. Schouten slijper P. Sterk le sjouwer L. J. Varewijck bankwerker C. Vissers smid C. van Vliet boorder J. van Vliet kantoorloper 18-1-1958: K. Schutter bankwerker 25-1-1958: P. G. A. Bleijenberg le sjouwer/bankwerker 1 -2- 1958: H. C. Muntinga schilder J. van der Voet chauffeur 8-2-1958: S. Buys ijzerwerker 15-2-1958: K. Boer scheepmaker Ondergetekende betuigt, mede namens de fa milie, haar oprechte dank aan allen, die blijk gaven van hun belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van haar lieve man. Mevrouw J. den Held-Verbiest Ondergetekende betuigt haar oprechte dank aan al degenen, die blijk hebben gegeven van hun belangstelling bij het overlijden van haar man. Mevrouw Janssen-Eversen Langs deze weg dank ik, mede namens mijn dochter, allen die tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn echtgenoot zoveel blijk gaven van hun belangstelling. M. v.d. Valk-Hekking Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn har telijke dank aan directie, chefs, bazen, voor lieden enz. voor de cadeaus, bloemen en ge toonde belangstelling ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. J. H. D. Smit. Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, be drijfsleiding, collega's en personeel voor de geschenken en belangstelling bij mijn 25-ja- rig jubileum. A. van Berkel. Mede namens mijn vrouw betuig ik langs deze weg mijn oprechte dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor het geschenk onder couvert en de mooie bloemen ter gelegenheid van mijn 25-jarig dienstverband. K. Boer Mede namens vrouw en kind betuigt onder getekende zijn oprechte dank aan directie, chefs, collega's en personeel van de afdeling Koperslagerij/Fitterij voor de vele blijken van belangstelling, de cadeaus en de bloemen, ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. H. J. Eijkcnbroek Ondergetekende betuigt hiermede zijn harte lijke dank voor de belangstelling en voor het fraaie cadeau van het personeelsfonds „De Ketelwig", ontvangen bij het verlaten der fa briek wegens bet bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. F. Beijerling Ondergetekende betuigt hiermede zijn harte lijke dank aan bazen en controleurs van Ma chinefabriek I, bestuur en leden van „De To- lerans" en aan collega's aanpikkers en trans porteurs voor de blijken van belangstelling en voor de prachtige cadeaus ontvangen bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. A. Bijloo Ondergetekende betuigt hiermede, ook na mens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan ba zen en collega's voor de cadeaus, welke bij beeft mogen ontvangen bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. P. G. A. Bleijenberg Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan alle mede werkers in de afd. Koperslagerij/Fitterij en aan het Bestuur der Afdelingsziekenkas voor de blijken van waardering welke bij mocht ontvangen bij het verlaten der onderneming wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd. H. van Bruggen. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn har telijke dank aan directie, chefs, collega's en allen met wie ik mocht samenwerken, voor de prachtige bloemen en cadeaus, alsmede voor de bijzondere belangstelling welke ik mocht ontvangen bij mijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. W. van Leeuwen Voor de beste wensen en voor het mooie ca deau van het jubileumfonds „De Drukpen", ontvangen bij het verlaten van de fabriek in verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd na een 43-jarig dienstver band, betuigt ondergetekende hierbij, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank. P. Th. Meijer Hiermede zeg ik, ook namens mijn echtge note, hartelijk dank aan directie, chefs en collega's voor de betoonde belangstelling en voor het mooie geschenk, hetwelk ik mocht ontvangen,, bij het beëindigen van mijn dienstverband wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. C. J. van Meurs

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 14