W.F. Journaal 1957 NIEUWS 14 ^eepokken is de naam voor een soort schaaldier, dat in larven- toestand vrij rondzwemt en zich daarna vasthecht. Een geliefkoosde plaats is de scheepshuid. Bij aangroei van enige importantie wordt de vaarsnelheid van sche pen aanmerkelijk verminderd. Als beschermingsmiddel tegen aan groeiing worden „anti fouling verven gebruikt. Bovenstaande foto werd genomen toen het Italiaanse s.s. Letizia Montanari zich in ons Dok 3 be vond. WAT MET OMSCHOLING TE BEREIKEN IS Men zal zich bij het bekijken van bovenstaande foto al- vragen: is het echt gebeurd of is het een geintje? Het is werkelijk gebeurd lezers! In de smederij op de De Directie heeft besloten om evenals voorgaande jaren in Fe bruari a.s. een aantal personeels- avonden te organiseren. Op deze avonden zal worden ver toond: a. ..het Wilton -Fijenoord jour naal 195T' h de operette „lm tveissen RössP' door de Haagse Operettezan gers met begeleiding van Ham mond orgel. Een en ander werd reeds per cir culaire aan alle werknemers be kend gemaakt. Per werknemer konden twee kaarten worden aan gevraagd. welke heden via het loonzakje of de salarisenvelop werden uitgereikt. werf Rotterdam heeft een poes examen voor kraanmachinist af gelegd echter zonder goed resul taat. Of deze poes al of niet in verband staat met „bestedingsbeperking" is niet bekend. Ook weten wij niet of onze werffotograaf jonge poes jes meeneemt op zijn „strooptoch ten" en eveneens zijn we er on kundig van of moeder poes (op de achtergrond nog even te zien) iets heeft gemompeld over: „Ze mot ten met d'r vingers van me poes- sies afblijve!" Wel weten we dat het een aardige foto is, die we gaarne een plaatsje geven. J n de vergadering van het bestuur van de afdelingszie- keukas op 20 december j.l. werden door de voorzitter, Ir. J. E. Woltjer, woorden van waardering en afscheid gesproken tot de heer van Bruggen, die na een dienstverband van ruim 41 jaar de dienst van de onderneming wegens het bereiken van de leef tijd van 65 jaar verliet. Vanaf de oprichting van de afdelingskas in 1930 is de heer van Bruggen be stuurslid geweest. Wij wensen hem nog vele jaren in goede gezond heid toe. Bestuur Ziekenkas

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 16