Koninklijke onderscheiding Koninklijke onderscheiding, omslag M- 2 Overdracht m.s. ,,Holendrecht" Pag 1 Verkiezing Ondernemingsraad Pag- 5 Wettelijke aansprakelijkheid pog- 5 Uit de Ondernemingsraad Pag- 6 In Memoriam Pag- 8 Afscheid Pag- 9 Sociale Rubriek Personalia Pog- 9 Kinderbijslag - Duurtetoeslag 7 958 pag. 9 Registreerinrichting voor Scheeps- telegrafen pog- 12 Veiligheid Victor Veiligheid zegt Pog- 18 De Kinderboot Een bloeiende stok" Pog- 19 De zeldzame olifant pog- 20 Beste Kinderen Pog- 23 Professor Zwaluwdraf Pog- 23 Feijenoord Pog- 24 Huisvesting Pog- 26 Centenvereniging voor blinden Pog- 26 Willy Wiltonfonds Pog- 26 Vereniging W.F. Afdeling Biljart Pog- 26 Afdeling Handbal Pog- 26 Afdeling Hengelsport Pog- 26 Afdeling Schaken Pog- 21 Afdeling Voetbal pog- 27 Afdeling Zwemmen pog- 27 Dankbetuigingen pog- 28 Jubilarissen van de maand, omslag Pog- 3 I J. W. Weber Redactie-adres Afdeling Sociale Zaken INHOUD REDACTIE-COMMISSIE: voorzitter; C. Keyzer I L. Giphart leden: J. Koppe KOPIE VOLGEND NUMMER: De kopie voor het mei-nummer dient vóór 10 mei in het bezit van de redactiekom missie te zijn. Op 29 maart j.l. herdacht de heer H. Verdoorn Hordijk, die als plaatwerker-vlakwalser werkzaam is in onze Plaatwerkerij, het feit dat hij 40 jaar geleden in onze dienst is getreden en - der gewoonte getrouw - werd hij in de directiekamer ontvangen. In tegenwoordigheid van de heer C. J. A. van Daalen, enkele chefs en personeels-vertegenwoordiging werd de jubilaris toegesproken door Ir. J. E. Woltjer, waarna hem de gebruikelijke enveloppe en de jubileum-oorkonde werden overhandigd. De heer Woltjer had echter nog meer in petto. Namens de Burgemeester van Rotterdam deelde hij de jubilaris mede, dat hem bij Koninklijk Besluit van 11 maart 1958 no. 3 de ere-medaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau was toegekend. Namens de onder neming overhandigde hij hem de kleinere draag-medaille. Het was jammer, dat Mevrouw Verdoom Hordijk door ziekte verhinderd was aanwezig te zijn, maar vanaf deze plaats bieden wij de jubilaris en zijn echtgenote alsnog onze gelukwensen aan met het 40-jarig jubileum en de ontvangen onderscheiding.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 2