w»; NIEUWS Prijsvraag 1958 „Baas boven Baas", succes voor Wilton-Fijenoord J76 5 Randfontein De een gaat, de ander komt ffbouw N' 8 Op zaterdag 28 juni verliet de .Randfontein" bouwnummer 760, het bouwdok. Enkele vertegenwoordigers van de rederij (V.N.S.M.) en van onze werf waren hierbij aanwezig. Op bijgaande foto is het schip uitgedokt en op weg naar de af bouwplaats. Op de vrij gekomen plaats van de Randfontein" werd op zaterdag, 5 juli te 11 uur de kiel gelegd voor een nieuwe Shell-tanker. Enkele vertegenwoordigers van de Shell en van de werf hebben deze gebeurtenis bijgewoond. Op de foto ziet u onze mensen het karwei verrichten (bouwnummer 765). De laatste jaren beginnen de jaarlijkse prijsvragen van het maandblad „Baas boven Baas" in steeds rui mere kring bekendheid te verkrijgen. Ook bij Wilton- Fijenoord is dit jaar opnieuw met belangstelling uit gezien naar het thema, dat de redactie van dit blad voor 1958 als onderwerp zou kiezen. U herinnert zich wellicht dat in het afgelopen jaar het onderwerp „Baas en kwaliteit" vele pennen in beweging gebracht heeft. Onze directie heeft daarbij de belangstelling binnen ons bedrijf voor dit initiatief van het N.I.V.E. op bijzonder gelukkige wijze aangemoedigd door aan de landelijke prijsvraag van dit instituut een W.F.- prijsvraag te koppelen. Hiertoe werden vorig jaar 5 W.F.-prijzen beschikbaar gesteld. Dit had tot gevolg, dat 25 bazen uit ons bedrijf hun gedachten over dit onderwerp in een opstel hebben samengevat. Een W.F.-prijsvraagcommissie heeft vervolgens deze inzendingen nauwkeurig beoordeeld en tenslotte de 5 prijswinnaars aangewezen. Geen van deze inzen dingen is in 1957 echter in aanmerking gekomen voor een prijs in de competitie in groter verband. Dit jaar bleek de keuze van de redactie van „Baas boven Baas" te zijn gevallen op het onderwerp „De Baas en het onderhoud". Hoewel de directie zich be wust was dat dit een aanzienlijk zwaardere opgave betekende dan in voorafgaande jaren, heeft zij be sloten het geslaagde experiment van 1957 te her halen door hieraan opnieuw een bedrijfs-prijsvraag te verbinden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 10