VAN VERRE Van Kerst tot Kerst is maar een korte tijd En bij die snelle reis is geen bezinnen: Wie denkt er nu aan ziel en zaligheid Als men de Ruimte staat te overwinnen? Nog even - tussen neus en lippen door - Kan ik een Oliebol of Kersttimp eten, Maar dan moet ik de aardse luchtlaag door: De Ruimte wordt met kerstmis niet vergeten. Ik vaar ten hemel per 3-trapsraket Met ziel en lichaam wil ik naar de sterren De motordreun is mijn geliefd gebed En 't aardse Kerstfeest vier ik mee van verre. G. 17 NIEUWS Tot stand kwam een distributieleiding over het terrein voor propaangas en zuurstof, gevoed uit een centraal park. De machinefabriek II wordt thans uitgebreid met een hal voor lasserij/ketelmakerij, o.m. voor ver vanging van de ketelmakerij in Rotterdam-Delfsha- ven. De modernisering en herindeling van de machine fabriek I vordert goed. Het oostelijk deel van ons terrein kreeg een nieuw rijwielpark. In verband met de verbouwing van de „Willem Ruys" werden semi- permanente was- en kleedlokalen gemaakt. Hoewel buiten het gewone werk liggend, kan melding wor den gemaakt van de voltooiing van het fraaie, nieuwe Sportpark met het zich daarop bevindend gebouw. Dit park biedt ideale recreatie-gelegenheid. De bedrijfsschool werd wederom verrijkt met een aan tal nieuwe machines, zodat deze school met zijn uiterst moderne inrichting en practisch leerplan ten zeerste aan zijn doel beantwoordt. Veiligheid. Als altijd zijn onze veiligheidsinspecteurs actief, steeds raadgevend en waarschuwend. Eigenlijk moesten zij zich tot het verzekeren van de veiligheid in het alge meen kunnen beperken. Nu moeten zij nog te vaak constateren, dat onachtzaamheid minder prettige ge volgen heeft gehad of dreigt te hebben. Men is zo vaak geneigd te menen dat het wel zal loslopen, maar het loopt niet altijd los. De veiligheidsinspecteurs die nen werkelijk allereerst üw belang. Tenslotte nog een overzicht over het nog onderhan den, resp. in bestelling zijnde werk. 1 tankschip 19.800 t.d.w. voor buitenlandse rekening; 1 tankschip 48.000 t.d.w. voor de Société Frangaise de Transports Pétroliers; 1 vrachtschip 16.500 t.d.w. voor PHs. van Ommeren N.V.; 3 tankschepen 32.500 t.d.w. voor Koninklijke Shell Groep (La Corona); 1 tankschip 18.000 t.d.w. voor Koninklijke Shell Groep (La Corona); 2 tankschepen 32.000 t.d.w. voor N.V. Nederlandsche Pacific Tankvaart Mij.; 1 motorvrachtschip 11.000 t.d.w. voor PHs. van Ommeren N.V.; Moge ook 1959 voor ons bedrijf en allen, die erbij betrokken zijn, een gunstig jaar worden.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 19