Personalia Willy Wilton-Fonds Heidebad Modelbouw IN MEMORIAM (JJ|) NIEUWS 32 14-11-1958 J. DORSMAN - pl.m. 38-jarig dienstverband als bankwerker (oud-werknemer) 16-11-1958 L. J. NIESTEN - pl.m. 15-jarig dienstverband als koker (oud werknemer) 1-12-1958 P. J. JONKMAN - pl.m. 16-jarig dienstverband als boorder. Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehou den worden. Op 8 december 1958 werd ingesteld het Bureau Werkvoorbereiding-Calculatie Scheepsbouwloods-Las- loods. Dit bureau maakt deel uit van het Scheeps- bouw-Bedrijfsbureau (S.B.B.) en is gevestigd in de Scheepsbouwloods. De leiding hiervan berust bij de heer H. J. v. d. Laan. De taken van dit bureau zijn: de werkvoorbereiding de tariefcalculatie de werkplaatsplanning van die werkzaamheden, die vallen onder de ver antwoordelijkheid van de chef Scheepsbouwloods- Lasloods. Het bureau houdt bij dit alles nauw kontakt met genoemde chef, de heer M. Akkermans en met het onder zijn leiding staande toezichthoudend personeel. Evenals dit het geval is bij de tariefcalculatie voor de afdelingen Timmerwinkel en Plaatwerkerij, blijft ook voor de Scheepsbouwloods de centrale leiding van de ontwikkeling der tariefnormen en het toezicht op de juiste hantering hiervan in handen van de heer P. Roskam. Voor vragen over tarief bonnen en andere kwesties kunnen werknemers zich dagelijks vervoegen aan het loket van de afdeling van 12.00 - 12.30 uur. Tel. no. 332 H.H. M. Akkermans en H. J. v. d. Laan. Tel. no. 579 Personeel Werkvoorbereiding-Calculatie. Ontvangen: 765,40 Schiedam 24,95 Fijenoord opbrengst verkoop klein materiaal. Uitgaven: In de maand november werd aan 80 leden van ons personeel in totaal 2024,45 uitgekeerd. In verband met tigde leeftijd is verleend aan: W. Anterman J. Steffen A. Schouten M. de Zanger H. Schenk G. van Dam J. B. van Zuuren het bereiken van de pensioengerech- per onderstaande data eervol ontslag poetser O.B. bankwerkers stoker scheepmaker bankwerker sjouwer-bankwerker ijzerw./aftekenaar 22-11-1958 30-11-1958 6-12-1958 6-12-1958 6-12-1958 13-12-1958 13-12-1958 Hartje winter en zomervakantie zijn twee begrippen, welke geen enkel verband met elkaar schijnen te hebben. Gedachtig echter aan „de tijd gaat snel, enzlijkt het ons goed ons vakantieoord te Epe vroegtijdig onder uw aandacht te brengen. Reeds nu bestaat de mogelijkheid zich op te geven voor een Heidebad-vakantie. Hierdoor zal het moge lijk zijn dat vroegtijdig geloot zal kunnen worden, waardoor de onfortuinlijken tijdig elders hun vakan tieafspraken kunnen maken. De gegadigden dienen in hun opgave duidelijk te vermelden: 1. Contrölenummer. 2. Naam. 3. Grootte van het gezin. 4. Het aantal personen waarvoor een huisje wordt aangevraagd. 5. Naar welke week uw voorkeur uitgaat. Indien u géén schoolgaande kinderen heeft, kunt u het beste uw aanvraag stellen buiten de periode van 13 juli t/m 22 augustus. De inschrijving staat open tot 15 januari 1959 en moet worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken. De Nederlandse Vereniging van Modelbouwers, welke zich reeds jaren beweegt op het terrein van de scheeps-, spoorweg- en vliegtuigbouw, belegt op vrij dag 9 januari a.s., om half acht, in hotel Boer, Smalle Havenstraat 7, Vlaardingen, een bijeenkomst om te komen tot de oprichting van een afdeling voor Vlaar dingen en omgeving. Belangstellenden worden hiermede uitgenodigd deze bijeenkomst, waarop de plannen zullen worden uiteen gezet, bij te wonen. De toegang is gratis. De N.V.M. is een vereniging van amateur-modelbou wers en streeft geen enkel commercieel doel na. Voor onze Rotterdamse vrienden is het adres van het secretariaat voor de afdeling Rotterdam: Boezem plein 3 b.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 34