Orgaan van en voor het personeel van Wilton-F ijenoord Schiedam /fESSSi. Morgen is het Kerstmis en het einde van het jaar zeer nabij. Elk jaar opnieuw overvalt ons dat. De Kerstdrukte in winkels en restaurants brengt ons in een roes en de ontnuch tering komt dikwijls eerst als deze drukke dagen achter de rug zijn en we genoeglijk in de familiekring de Oudejaarsavond vieren. Het is jammer, dat deze bezinning zo laat komt en de oorsprong van het Kerstfeest door al die uiterlijkheden naar de achtergrond wordt gedrongen. Reeds vóór de komst van Christus op aarde, werd door het mensdom om deze tijd uitgezien naar het komende licht. En later werd hieraan de diepere betekenis van het Kerstfeest gegeven. We vragen ons af hoe we ook in deze tijd, waarin we als moderne mensen door drukte en spanningen geen tijd meer schijnen te hebben voor bezinning, toch iets voor elkander kunnen betekenen en iets van elkander kunnen verwachten. In onze eigen familiekring, waar de genegenheid voor elkander in deze dagen dikwijls zo sterk tot uiting komt, vinden we de rust, waaraan we allen zo veel behoefte hebben. Daar bij uitstek vinden we de mogelijkheid iets van ons zelf te geven, omdat we daar niet zo bevreesd behoeven te zijn, dat onze genegenheid door anderen wordt misbruikt. Mogen het voor ons allen goede dagen zijn, waarin we iets van het Kerstgebeuren bele- yen en mogen ze ons de moed verschaffen ook in het dagelijks leven op de werf gene genheid voor anderen op te vatten, opdat wij inderdaad iets van elkander kunnen ver wachten. B. W. (v*|j NIEUWS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 3