VERENIGING Biljarten Bridge Dameskoor Het is aan het einde van het jaar gebruikelijk, dat de afdelingen van de Personeelsvereniging verslag uitbrengen van de wederwaardigheden in dat jaar. Ook thans zult u hierna deze opsomming van gebeurtenissen iveer vinden en u een beeld kunnen vormen van de vele activiteiten in onze vereniging. Gaarne hopen wij, dat u de overzichten uw belangstelling zult geven en dat de inhoud voor vele werknemers of hun huisgenoten aanleiding zal zijn zich als lid van één der afdelingen op te geven. Afdeling Afdeling 41 Afdeling NIEUWS Een bijdrage van onze vereniging in ons „W.F. Nieuws", is een uitzondering, natuurlijk met een reden. Immers, na elke plaatsing van een artikel over onze afdeling krijgen wij aanvragen van W.F. - mensen, die lid willen wor den, maarmet het aantal leden dat onze afdeling thans telt, kunnen wij onmogelijk nieuwe leden erbij nemen. Nu al kan elk lid nog niet eens één partij per week spelen en min der mag het toch zeker niet worden. Misschien later beter, als er meer bil jarttafels ter beschikking zouden komen. „Hoop doet nog altijd leven". In het afgelopen jaar is er weer ver woed gestreden om de wisselbeker en de heer P. Loopik is tenslotte als de beste uit de strijd gekomen. „Proficiat Piet Ook hebben wij weer 6 tweekampen gespeeld tegen de navolgende vereni gingen: B.V. „Shell" - Vlaardingen, B.V. „Pelmolen" - Vlaardingen, B.V. „de Schepper" - den Haag, B.V. „U.N.O." - Rotterdam, B.V. „Lips" - Dordrecht en de B.V. „Figee" - Vlaar dingen, waarbij onze vereniging slechts enkele malen met een goed resultaat uit de bus kwam. Maar de vriendschapsban- dien, die bij deze wedstrijden worden gelegd, zijn zeker niet minder waard dan de mooiste beker. Het hoogtepunt vierde onze afdeling toen wij afgelopen zomer met onze dames een bezoek brachten aan de EXPO in Brussel. Deze reis is zo goed geslaagd, dat wij iets dergelijks zeker nóg eens zullen organiseren. Vertrouwende dat de onderlinge ver houdingen, zowel tijdens werk als ont spanning, werkelijk „sportief" zullen zijn, wensen wij directie, hoofdbestuur, leden en zusterafdelingen, een voor spoedig 1959 toe. Het bestuur. Als bij het verschijnen van dit Kerst nummer het jaar praktisch is verstre ken, betekent dit, dat het clubjaar voor wat onze afdeling betreft reeds op 17 december eindigde. Besloten werd met de gebruikelijke z.g. Kerst-drive, één van de glanspunten van het jaar. Als wij dan de balans opmaken blijkt, dat wij het record-jaar 1957, althans wat het ledental betreft, niet hebben kunnen evenaren en dat het aantal leden enigszins is teruggelopen, n.l. tot 52. Dit heeft echter niet in het minst af breuk gedaan aan de clubsfeer en wij prijzen ons gelukkig erop te kunnen bogen dat de sterke binding, welke ons clubteven steeds in zo verheugende mate heeft gekenmerkt, volledig onaan getast is gebleven. Niettemin heten wij allen, die zich voor de edele bridge sport interesseren, vanzelfsprekend van harte welkom. Ook in 1958 was er weer de traditionele Paas-drive met eieren voor iedereen, welke op 9 april werd gevolgd door onze jaarlijkse ontmoeting (uit-wed- strijd) tegen de ons bevriende bridge- club „Te Werve" in Rijswijk. Het stemt tot voldoening dat wij erin slaag den deze wedstrijd, na de serie neder lagen van de laatste paar jaren, dit maal te winnen. Voorwaar een moed gevend feit. Daar onze vrienden ver hinderd waren nog dit jaar revanche te nemen, zullen wij de retour-wedstrijd helaas moeten uitstellen tot het volgende jaar. De onderlinge competitiewedstrijden hebben het gehele jaar door, als steeds een geanimeerd en prettig verloop ge had, zodat wij met verheugenis kunnen terugzien op een gezellig en volledig geslaagd verenigingsjaar. Wij zien wat dat betreft ook het nieuwe jaar vol ver trouwen tegemoet en hopen, dat vele W.F.-ers zich bij ons zullen aansluiten om onze gelederen te versterken. Bridgers, komt u eens met ons kennis maken Tenslotte eindigen wij met onze beste wensen aan de directie, het hoofdbe stuur en alle afdelingsbesturen voor het jaar 1959. Het bestuur. Met het afsluiten van dit jaar willen wij u een kort overzicht geven, van hetgeen wij met ons koor hebben ver richt. Op 3 mei 1958 hebben wij in samen werking met verschillende Rotterdamse koren een concert gegeven in Rotter dam Zuid ter herdenking van de ge vallenen. Op 5 mei 1958 werden wij door de Schiedamse Gemeenschap uitgenodigd onze medewerking te verlenen aan een bevrijdingsconcert in de Grote Kerk te Schiedam. Op 9 juli 1958 hebben wij met het Mannenkoor en de Harmonie een con cert gegeven in de Plantage te Schie dam. Op 12 juli 1958 werden wij door het Vakantie-Commité te Oostvoorne uitge nodigd om met het Mannenkoor en de Harmonie een concert te geven voor de vakantiegangers in het vakantiecen trum De Kruininger Gors. Op 6 november 1958 werd wederom tezamen met het Mannenkoor en de Harmonie een jubileumconcert ten ge hore gebracht in het Passage Theater te Schiedam, ter herdenking van het 20-jarig bestaan van het Mannenkoor en het 5-jarig bestaan van ons koor. Op 19 december 1958 gaven wij een

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 43