Tafeltennis Tennis Voetbal Prettige Feestdagen en een voorspoedig 1959 worden u gewenst door het Hoofdbestuur van de Vereniging „Wilton-Fjenoord" Afdeling Afdeling Afdeling NIEUWS 46 20 is het met alles; na éénmaal deze stap te hebben gedaan en in het mooie, verwarmde clublokaal een wedstrijd te hebben gespeeld, hetzij gewonnen of verloren, komt u de volgende avonden terug. Ook voor diegenen, die het scha ken nog niet kennen, is er gelegenheid om deze mooie denksport te leren be oefenen. Tot slot wensen wij directie, zuster- afdelingen en onze leden een prettige Kerstmis en een voorspoedig Nieuw jaar. Het bestuur. Hoewel onze vereniging het afgelopen seizoen goed doorgekomen is (het vijfde team werd kampioen en promoveerde, terwijl alle overige teams zich konden handhaven), is de kracht van de ver eniging, doordat een aantal spelers zich terugtrok, dit jaar toch wel aanmerke lijk verzwakt. Het is dan ook niet te verwachten, dat er in deze competitie, zoals in voorgaande jaren, successen zullen worden geboekt, al staan op het ogenblik alle teams, met uitzondering van het vijfde, dat nog geen enkel punt behaald heeft, betrekkelijk veilig. Juist nu, nu er door het uittreden van diverse leden plaatsen zijn vrijgekomen, is er voor tafeltennissende W.F.-em- ployé's een goede gelegenheid om eens met onze afdeling te komen kennis maken; onze clubavond is nog steeds op donderdag in het clubgebouw op de werf, waar belangstellenden dan ook altijd welkom zijn. Tot slot wensen wij de directie, het hoofdbestuur, de besturen en de leden van de andere W.F.-afdelingen een voorspoedig 1959. Het bestuur. Ons tennisseizoen 1958 is afgelopen. Zoals de traditie wil, zijn wij ge neigd om aan het einde van een jaar de balans op te maken. Met blijdschap kunnen wij constateren, dat de tennis- balans er gunstig voor staat. De geest in de club is goed. Het spelpeil gaat vooruit. De beginners voelen zich al helemaal thuis op de baan. Staat men voor 't eerst op het gravel en zegt de trainer: „nu slaan", dan vliegt de bal overal heen, behalve daar waar hij zijn moet. Maar met enthousiasme en na veel oefenen gaat het steeds beter. Men krijgt er plezier in om elke bal te plaatsen, gaat systematisch vooruit en gaat harder slaan, sneller en tactischer spelen. Dan bemerkt men dat dit één van de mooiste en gezondste sporten is. De opkomst is dan ook goed geweest. Met twee teams zijn wij in de compe titie uitgekomen; helaas niet met de gunstige resultaten van vorige jaren. Half augustus begon het clubtournooi. Goed weer, veel wedstrijden, spanning. Alle partijen konden volgens het sche ma worden gespeeld. Er heerste een sportieve geest en dit is zeer belangrijk bij dit vrij individuele spel. De belang stelling was groot, vooral tijdens de finales. Gelukkig konden wij onze gas ten goed ontvangen, want inmiddels hadden wij de beschikking gekregen over een eigen kantine op de baan. Wij willen langs deze weg de goede gever alsnog onze oprechte dank betui gen. Het was hard nodig! Het tournooi werd besloten met een feestavond uit eigen middelen op welke avond de prijzen werden uitgereikt. De heren-beker wisselde van eige naar, terwijl de dames-beker in het bezit bleef van mej. Scholte. Verder stond deze avond in het teken van ons 12 2-jarig bestaan. Deze „gezellige avond" is een groot succes geworden. In de wintermaanden komen nog enkele contactavonden en wij zien weer reik halzend uit naar het volgende seizoen. Wij wensen directie, hoofdbestuur, onze leden en verdere vrienden pret tige feestdagen en een voorspoedig 1959. Het bestuur. Bij het scheiden van het jaar doet het ons goed de verrichtingen onzer vereni ging eens te bezien. Er werd gestart met vier elftallen, welke alle op een goede plaats op de rang lijst zijn geëindigd. Het eerste elftal slaagde er zelfs in om via een kampioenschap te promoveren naar de K.N.V.B. Dit gebeuren werd, tezamen met het 12è-jarig bestaan, ge vierd met een goedverzorgde feestavond in Musis Sacrum. Vermeld zij, dat de heren T. Riemeyer, M. C. Verhaeren en J. Wagtendonk daarbij tot leden van verdienste werden benoemd. Met de strijd om het kampioenschap van Rotterdam werd, na de grote krachts inspanning in de competitie de bron zen medaille behaald. In juni werd met een sportuitwisseling, waarbij de vereniging Beliard Crighton aanwezig was, het sportveldencomplex aan de Maaskant officieel geopend. Deze dag, evenals de returnwedstrijd te Antwerpen, zal bij velen nog lang in herinnering blijven. Na enkele goede oefenwedstrijden werd in de nieuwe competitie buiten ver wachting goed gestart en de lagere elf tallen nemen behoorlijke plaatsen op de ranglijst in. De laatste wedstrijden hebben echter voor ons le elftal een teleurstellend resultaat opgeleverd, on danks de capaciteiten van ons team. Laten wij allen proberen met meer geestdrift een betere sfeer te scheppen, welke betere resultaten te zien zal ge ven. Onze trainer geeft ons een uitste kende verzorging en doordat wij met toestemming van het hoofdbestuur over het sportlokaal mogen beschikken, moe ten de spelers deze kansen benutten en trachten een hoger peil te bereiken. Het afgelopen jaar zijn wij gestart met adspirantjes en junioren. Het enthou siasme van deze jongens en het bezoek aan de training kan voor velé spelers een voorbeeld zijn, laat daarom de ver standhouding tussen de seniorleden op het veld een goed voorbeeld zijn voor de altijd aanwezige junioren. Er bestaat bij onze vereniging nog steeds gelegenheid tot toetreden en wij hopen dan ook het volgende jaar vele nieuwe senior- en juniorleden te mogen begroeten. Voorts zij vermeld, dat bij onze vereni ging meegespeeld kan worden in de K.N.V.B.-toto. Tot slot wensen wij directie, hoofdbe stuur en alle leden der sportvereniging Wilton-Fijenoord met hun gezinnen een prettig Kerstfeest en een voorspoedig 1959 toe. Het bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1958 | | pagina 48