m NIEUWS 22 De heren Wilton en Keyzer ko men op deze lijst niet voor, maar de voorzitter deelde mede, dat ook deze heren een prijs hadden verdiend, welke dankbaar en met gepaste trots in ontvangst werd genomen. Nadat de zeer lange lijst was af gewerkt, werden enkele vlotte en humoristische schetsjes goed ten tonele gebracht en zorgden de W.F. Music Boys ter afwisse ling voor een pittig stukje dans muziek. Het bleek, dat henge laars niet alleen kunnen „dansen" langs de kant (als er een „knoert" met haak en sim vandoor gaat) maar ook echt kunnen dansen en dan nog wel zonder de woor den, die zij in het eerstgenoemde geval wel eens willen gebruiken. Tot half twee heeft deze prettige avond geduurd en de afdeling Hengelsport kan wederom terug zien op een geslaagd jaarfeest. De namen van de prijswinnaars in volgorde van de prijzen zijn: 1. C. de Nijs 2. H. v. d. Velde 3. J. Weerman 4. A. Wensveen 5. J. Hooft 6. de Houting 7. G. v. d. Burg 8. Brouwer 9. v. d. Meer 10. J. Broos 11. Bosselaar 12. H. Degeling 13. A. P. Broekhof 14. Wensveen 15. A. C. Bijl 16. G. Korpel 17. J. Bijl 18. K. Kok 19. D. Spek 20. A. de Jong 21. J. de Goede 28. J. v. d. Velde 22. M. Struis 29- M. Broos 23. C. Aben 30. Schimmer 24. B. v. d. Velde 31. A. Schouten 25. v. d. Polder 32. J.. van Kempen 26. de Ligt 33. Buddebomer 27. Schoenmaker 34. M. Vonk Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kinderen, zijn harte lijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de grote belang stelling en de prachtige cadeaus, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. A. W. BARIS. Ondergetekende betuigt zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. H. W. BERKHOUT. Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chef en collega's calculators afdeling Reparatie voor het geschenk onder couvert, de bloemen, de betoonde belangstelling en de prachtige cadeaus, welke ik mocht ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. Voorts dank ik allen, die dit jubileum voor mij onvergetelijk hebben gemaakt. A. BOUW. Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kinderen, zijn har telijke dank aan directie, chefs, collega's en kokers-jubileumfonds voor de belangstelling ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. H. VAN GEENEN. Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling, welke ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. C. GRANDIA. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's van afdeling Geschut voor de belangstelling en de cadeaus, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. GROENEVELD. Mede namens echtgenote en kinderen betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de vele blijken van belangstelling en de ontvangen cadeaus ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. A. J. DEN HOND. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen vereniging, bazen, voorlieden en personeel van de Koper slagerij voor de betoonde belangstelling en de cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. B. v. d. MEER. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en de leden van de vereniging „De Pijp", voor de vele blijken van belangstelling, de cadeaus en de bloemen, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. C. DE MOOR. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's, voor de vele blijken van belangstelling, de vele cadeaus en de bloemen, welke hij bij zijn

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 24