VAKANTIEHERINNERING 9 NIEUWS „Tenslotte zijn jullie ouderen het toch, die aan de zaak uw krachten hebt gegeven en er iets van gemaakt hebt, waar wij jongeren nu van kunnen profiteren. Ook is het zo, dat de jongeren bij het werk steeds een beetje worden geholpen door de ouderen. Zij worden een beetje „bevaderd" om het zo eens te zeggen." Dan wijdde de heer Blommers nog enige woorden aan de vooruitgang op technisch en sociaal gebied. Spreker beëindigde zijn hartelijke toespraak met de „opdracht": „Zoekt een bezigheid dan blijft u jong". In de helle junizon maakte onze werffotograaf bij gaande foto. Juist vóór het beëindigen van de bijeenkomst kwam de heer Van Daalen binnen en kon persoonlijk nog afscheidnemen van de scheidenden. Velen onzei zullen zich tijdens een vakantietocht wel tens hebben vermaakt met de potsierlijke vertoningen in de lachspiegels. Bij het zien van bovenstaande fotogemaakt op onze werf, zal men zich kunnen afvragen of men ook hier is overgegaan tot het instellen van dit soort vermakelijkheden. De gemeentelijke instantie die belast is ?net hel innen van vermakelijkheidsbelasting kan echter gerust zijn. Onze werknemer, de heer Van Kampen, legde de laatste hand aan hel oppoetsen van een rol, die bestemd is voor een drukkerij en daarbij constateerde hij, dat zijn spiegelbeeld vreemde trekken vertoonde. If lings werd onze fotograaf ontboden om dit merkwaardige beeld vast te leggen en het resultaat ziet u hierboven. Een staaltje van vakmanschap op velerlei terrein: afwerking en oppoetsen van het werkstuk en het maken van een leuke foto.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 11