Personalia Willy Wilton-Fonds IN MEMORIAM NIEUWS 12 toch zit er wel wat in, in deze vraag, want iedereen heeft tegenwoordig vakantie. Er zijn er echter nog heel wat die er niet goed raad mee weten. Er zijn mensen die zeggen: we gaan nu eens echt luilakken. Toch behoeft dit niet, beter is, dat u eens echt iets anders gaat doen dan u gewend bent. Maar daar willen we het nu niet over hebben. Wat wij graag willen, is dat iedere medewerker, en allen die hem lief zijn, weer ongeschonden en naar lichaam en geest gesterkt uit deze vakantie tevoorschijn komen. Laten we nuchter genoeg zijn om vast te stellen, dat alleen met gezonde men sen ons bedrijf goed kan functioneren. Natuurlijk zijn we ook onzes broeders hoeder en krijgt ook de minder-valide gelukkig zijn plaats in dit bedrijf. H.H. bestuursleden van de vereniging O. en A. mogen wij u vragen, om voor het komend jaar ons te laten voorlichten door het Genootschap van Touristische journalisten en auteurs in Nederland, (Beetslaan 202, Rijswijk Z.H.). Die dames en heren doen dat heel graag, zij kunnen ons dan vertellen, hoe onze vakantie zo nuttig mogelijk te beste den is. Een ieder gaat wel eens met vakantiedoch het gevaar nooit! Het voorbereiden van uw vakantie is al een aan gename bezigheid; zorgt dat ook de vakantie aan genaam verloopt. Bedenk dat het verkeersongeval- lencijfer in de vakantietijd vrij hoog is. Het verkeer eist meestal een groot aantal slacht offers. Maar dat is toch niet nodig? Is uw fiets, brommer, scooter, motorfiets of auto prima in orde? Laat uw vervoermiddel even gron dig nazien. Smijt er een paar centen van uw vakan tietoeslag tegenaan. De watersport is prachtig, maar wanneer u niet kunt zwemmen, ga dan niet uw genoegens op het water beleven. Trouwens, zeilen moet u echt leren. Het kamperen is een prachtvorm van vakantie besteding. Ook dit kamperen moet u leren. Neem vooral de hygiëne in acht. De A.N.W.B kan u ook op dit gebied alle gegevens verstrekken. Veiligheid, hygiëne en goede sfeer zijn zeer belang rijk bij het kamperen. Tot slot wijzen wij u nog op de volgende punten, welke u ook in het weekeinde in acht moet nemen. Bij al dit gepunt is punt één: de veiligheid. Doe niet aan overdreven sportoefeningen als u niet getraind bent. Zonnebrand aan het strand of tijdens water- of fietstochten kan niet alleen onaangenaam zijn, maar zelfs zo ernstig, dat u dit ondermaanse tranendal moet verlaten, wanneer u begrijpt wat wij be doelen. Ziezo, nu eerst voor dit alles gezorgd en dan kun nen wij u een prettige en welverdiende vakantie wensen. De veiligheidsdienst. 23-3-1959 D v.d. WINKEL - 21-jarig dienst verband als O.B. afd. elec.techn. (oud-werknemer) 28-4-1959 J. J. TUNDERMAN - 30-jarig dienstverband als baas kopersl. fitters (oud- werknemer). 13-5-1959 B. HOOITES - 17-jarig dienst verband als beveiligingsbeambte. 14-5-1959 P. FLAMMAN - 47-jarig dienst verband als leemvormer (oud werknemer). 25-5-1959 P. PLUYMERT - 4l-jarig dienst verband als bedrijfsleider Wtb. (oud-werknemer) 28-5-1959 J. B. H. GORTER - 34-jarig dienstverband als hoofdboekhou der (oud-werknemer). 3-6-1959 S. LAGENDIJK - 39-jarig dienst verband als baas kopergieterij (oud-werknemer) 4-6-1959 C. NEKEMAN - 42-jarig dienst verband als ijzerwerker-afteke- naar (oud-werknemer). 5-6-1959 D. P. J. JANSE - vanaf 22-ll-'57 in dienst als electr.monteur. Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere ge houden worden. In verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd is per onderstaande data eervol ontslag verleend aan: F. Valck ger. reparateur 6-6-1959 C. de Hoog ijzerwerker 20-6-1959 H. Nuijtermans vormer 20-6-1959 C. J. Aben bankwerker 20-6-1959 J. W. Brouwer aanpikker 4-7-1959 G. A. v. d. Knaap lasser 4-7-1959 W. A. Blom portier 11-7-1959 Ontvangen: 554,85 van Schiedam 17,30 van Fijenoord opbrengst verkoop klein materiaal. Uitgaven: In de maand mei werd aan 99 leden van ons per soneel in totaal 2947,22 uitgekeerd.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 14