Sportdag Bedrijfsschool 13 (Vjö) NIEUWS Ontspanning na inspanning „Na de examentijd, die voor de oudste groep een periode van grote inspanning was, is het goed om voor ontspanning een sportdag te houden. Daar voor zijn wij nu bij elkaar en ik hoop en vertrouw erop, dat er vandaag prettig en sportief wordt gestreden. Ik wens jullie veel succes." Met deze woorden sprak de directeur van onze bedrijfsschool de heer P. C. v. d. Jagt op 8 juni zijn leerlingen toe, waarna hij hen overgaf aan de sportleider, de heer F. Abbas, die de laatste instruc ties gaf voor het eerste nummer van het hierna volgende programma: 7.30 uur Bijeenkomst van alle leerlingen in de kantine van de school. 8.00 uur Start veldloop door 147 leerlingen. 10.00 uur Aanvang gymnastiek- en atheletiek- vierkamp. 1.30 uur Aanvang spelmiddag op sportvelden W.F. Maaskant Voetbal - Volleybal - Kastie. 4.00 uur Voetbalmatch Leraren Bedrijfsschool - Leerlingen Bedrijfsschool. (Opstelling geheim tot 8 juni 8.30 u.) De nummers werden - mede door de goede weers omstandigheden - vlot en met élan afgewerkt. Helaas meldde zich tegen het einde van de mid dag een regenbuitje als medespeelster. Niettemin verzamelden alle deelnemers zich te 4.00 uur - bijna precies op de geplande tijd - in het gezellige thee huis op het W.F.-recreatie-terrein om daar èn de einduitslag te vernemen van de gespeelde wed strijden èn 2 bekers en 9 medailles in ontvangst te nemen. Vóór het uitreiken van deze'beloningen bracht de heer v. d. Jagt dank aan allen, die aan deze prettige en sportieve dag hadden medegewerkt. „Het zit er op, jongens en het is goed verlopen. Voor de geëxamineerden was deze inspanning een goede afwisseling na de examendagen. En de jonge ren, die - naar we hopen - het volgende jaar examen gaan doen, weten nu al wat er dan kan gaan ge beuren."

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 15