IDEEËNBUS NIEUWS 14 match tussen leraren en leerlingen om te zetten in een gewonnen partij voor de leraren en de aan voerder - de heer W. Papen kreeg dan ook de „wel verdiende bloemenhulde Dit ging gepaard met duidelijke „bijval" van alle leerlingen, kenbaar gemaakt door „lieflijk afkeu rend" gejoel. Persoonlijk reikte spreker nu de prijzen uit aan de winnaars. Een fraaie wisselbeker, geschonken door het personeel van de Bedrijfsschool en bestemd voor de winnende ploeg in de teamwedstrijden voetbal, volley en kastie) werd door leerling W. den Broeder (bankwerker) triomfantelijk weg gedragen. De tweede beker, geschonken door de Personeels vereniging W.F. voor de winnende ploeg in de 4-kilometer veldloop, kreeg leerling T. van Gils (houtbewerking) als aanvoerder. Tevens ontving deze de le prijs (een medaille) als persoonlijke winnaar in de cross. De 2e en de 3e prijs in dit nummer (medailles) gin gen resp. naar de leerlingen R. Baars en K. Bergsma In het athletieknummer gingen de medailles naar: A. Pattenier le prijs B. Verwaal 2e prijs H. v. d. Velde 3e prijs Dit nummer bestond uit: discuswerpen, kogelsto ten, speerwerpen en 100 meter hardlopen. !n het wedstrijd-onderdeel gymnastiek werden de prijzen verworven door: J. W. de Roo le prijs W. A. Cordes 2e prijs W. F. J. Ketelaar 3e prijs voor hun prestaties óp, aan en mèt brug, ringen, paardspringen en rekstok. Tenslotte dankte de heer v. d. Jagt de scheidsrech ters en de sportleider voor de bekwame wijze, waarop zij hun taak hadden uitgevoerd. Leerling B. Vos sprak namens alle leerlingen een kort dankwoord bestemd voor directie, leraren en de heer Abbas voor de bijzonder prettige sport dag 1959. Foto Breur, Schiedam. Op waarlijk ingenieuze wijze wist de heer v. d. Jagt de - door omstandigheden - niet gespeelde voetbal- Foto Breur. Schiedam. Er zit schot inKonden wij in het mei-nummer van het Wilton-Fijenoord Nieuws een verantwoor ding geven van 13 afgewerkte ideeën, thans zijn er weer 10 stuks afgedaan, waardoor het aantal „oudere" gevallen, hetwelk nog in behandeling was, tot enkele is teruggebracht. Moesten wij bij de genoemde 13 ideeën constateren, dat deze aan premies voor de inzenders niet veel hadden opgele verd, zo kunnen wij thans met genoegen melden, dat er nu enige bij zijn waar werkelijk wat in zit. De navolgende premies zijn uit de bus gekomen: 160,100,25,en 5,zomede twee aanmoedigingspremies, resp. van 15,en f 10,Op 11 inzendingen dus 6 beloningen. Dit is een aardig resultaat, hetgeen naar onze me ning zeker een stimulans kan zijn voor verdere in zendingen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 16