Personeelsabonnementen 1958/1959 van de Rotterdamse Kunststichting voor Toneel-, Muziek- en Balletuitvoeringen Dankbetuigingen Voor de derde maal willen wij uw aandacht vestigen op de activi teiten van de Rotterdamse Kunststichting inzake toneelvoorstel lingen in de Rotterdamse Schouwburg (waarvan het interieur na 12 jaar trouwe dienst volledig veranderd en vernieuwd wordt) en in de Grote Schouwburg-Zuid; voorts een serie concerten door het Rotterdams Philharmonisch Orkest in de Rivièra-Hal; een serie Solistenconcerten in de Aula van het Museum Boymans en een serie Balletvoorstellingen in de Rotterdamse Schouwburg. De toneelvoorstellingen worden gebracht door: Rotterdams To neel; De Haagsche Comedie; Nederlandse Comedie; Toneelgroep „Theater". De concerten door het Rotterdams Philharmonisch Orkest worden op dinsdagavond gegeven en zijn volkomen gelijk aan de concerten, die op woensdagavonden worden gegeven. De balletvoorstellingen worden verzorgd door het Amsterdams Ballet en het Nederlands Ballet. Wilton-Fijenoord-personeelsleden kunnen op de verschillende abonnementen intekenen en deze bieden de volgende voordelen: 1. De abonnementen zijn in termijnen betaalbaar (toneel- en muziekabonnementen kunnen worden voldaan in 10 maande lijkse termijnen; de abonnementen voor de solistenconcerten kunnen worden voldaan in 5 maandelijkse termijnen). Men verbindt zich voor het gehele abonnement; abonnements gelden kunnen niet worden terugebetaald. De betaling ge schiedt bij de ondergetekende. 2. Abonnementhouders hebben het recht van voorbespreking voor voorstellingen van De Nederlandse Opera. 3. Het muziekabonnement (6 concerten) kost inclusief plaats bespreking en belasting 10,(normaal 15, Het solistenabonnement (7 concerten) kost 5,(normale prijs 7,—). Het toneelabonnement (5 voorstellingen, w.o. in De Grote Schouwburg Zuidplein één operettevoorstelling) kost: In de Rotterdamse Schouwburg afhankelijk van de rang: f 18,f 14,50; f 11,50; f 7,50; f 5,voor 5 rangen (nor male prijzen f 30,f 25,f 20,f 15,f 10, f 6,25) voor 6 rangen. In De Grote Schouwburg Zuidplein afhankelijk van de rang: 18,f 14,50; f 11,50; f 7,50; f 5,(normale prijzen 25,—; f 20,—; f 15,—; f 12,50; f 10,—; f 7,50) voor 6 rangen. Het balletabonnement (4 voorstellingen) in de Rotterdamse Schouwburg afhankelijk van de rang f 14,50; f 11,50; f 9,50; f 6,f 4,dus indeling voor 5 rangen; (normale prijzen f 24,f 20,f 16,f 12,f 8,f 5,voor 6 rangen. Bij ondergetekende zijn folders met alle bijzonderheden en inte kenformulieren verkrijgbaar. In verband met de grote belang stelling is het wel zaak hiervan spoedig werk te maken. In volg orde van binnenkomst worden de intekenformulieren doorge stuurd. Mej. J. G. Meijer, Afdeling Sociale Zaken. NIEUWS 20 Mede namens mijn kinderen betuig ik hier mede mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de vele blij ken van belangstelling ondervonden tijdens de ziekte en bij het overlijden van mijn lieve man. A. HOOITES-VAN BODEGOM. Hiermede betuigt ondergetekende haar har telijke dank aan directie, chefs en collega's voor het medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van haar man. Mevr. SIJLAAR. Mede namens zijn kinderen betuigt onder getekende zijn hartelijke dank aan direc tie, chefs, bazen, onderbazen en collega's, voor het geschenk onder couvert, de ca deaus, de bloemen en de belangstelling bij zijn i()-jarig jubileum. F. J. VAN ROOYEN. Hierbij betuigt ondergetekende, mede na mens zijn vrouw en kinderen, zijn harte lijke dank aan directie, chefs, bazenvereni- ging, collega's en jubileumfonds voor de vele blijken van belangstelling, de cadeaus en de bloemen, welke hij mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. A. D. HAESAKKERS. Ondergetekende betuigt, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en ju bileumfonds „De Vlamboog" voor de be langstelling ter gelegenheid van zijn 25- jarig jubileum. J. DE LIGT. Mede namens mijn vrouw dank ik hier mede directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en de waarderende woorden, welke mij ten deel vielen bij mijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. N. DRIESSEN. Ondergetekende betuigt hiermede zijn op rechte dank aan directie, chefs, collega's en ondergeschikten, mede namens zijn vrouw en kinderen, voor de hartelijke woorden tot hem gericht en voor de fraaie cadeaus door hem ontvangen bij zijn pen sionnering, waaronder het fraaie cadeau van de afdeling Dwarshelling van de werf Rotterdam. M. SJOUKEN.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 22