Sociale rubriek W.F.-Nieuws pag. PaS P"g Pag P«g P«g Pag P*g Pag Pag Pag Pag P*g Pag Pag Pag Pag 7 7 INHOUD Loonbetaling gedurende vakantietijd 2 1 6 8 9 10 10 11 12 12 12 13 14 15 pag. 17 omslag Studiefonds Wilton-Fijenoord omslag T.T.S. ,,Caltex Amsterdam" te water De Ondernemingsraad drie dagen in Oud-Leusden Bedrijfsorganisatie In de stoelin je huis gedicht 1355 jaar bij Wilton-Fijenoord Vakantieherinnering Veiligheid Begrijpt u dat, lezer? Niet opzouten! Veiligheid in Vakantietijd In Memoriam Personalia Willy Wilton-Fonds Sportdag Bedrijfsschool Ideeënbus Van vader op zoon Eerste optreden van het bekende Circus Labweejef Personeelsabonnementen 1958-1959 van de Rotterdamse Kunststichting voor Toneel-, Muziek- en Ballet uitvoeringen pag. 20 Dankbetuigingen pag. 20 De kinderboot In de Kinderboot Keuken De zeemeermin en de twee broers Voor de Kinderboot Puzzelaars Hoki en Poki gaan met vakantie! Vereniging W.F. Afdeling Dameskoor Afdeling Hengelsport Afdeling Mannenzang Afdeling Schaken Afdeling Zwemmen Het Bedrijf Wilton van 1853 tot 1906 (vervolg) jubilarissen van de maand omslag REDACTIE-COMMISSIE: voorzitter: C. Keyzer L. Giphart leden: J. Koppe B. Blommers Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken KOPIE VOLGEND NUMMER De kopie voor het juli-nummer dient vóór 10 juli in het bezit van de redactiecommissie te zijn. pag. 21 pag. 22 pag. 24 pag. 25 pag. 26 pag. 26 pag. 26 pag. 27 pag. 27 pag. 28 pag. 3 LOONBETALING GEDURENDE VAKANTIETIJD Op de vrijdagen, vallende in de maanden juli en augus tus zullen de lonen van hen, die op die dagen met vakantie zijn of snipperen, ter uitbetaling aanwezig zijn in het betaalhuisje aan de Vlaardingerdijk te Schiedam en wel van 15.00 - 17.00 uur, ongeacht of men normaal werkzaam is te Schiedam, Delfshaven of Fijenoord. Wil men het loon op de werf Rotterdam (Westkous- dijk) of op ons bedrijf Fijenoord (Feijenoorddijk) in ontvangst nemen, dan dient men dit uiterlijk de dag vóór de betaling (donderdag), vóór 10.00 uur, ter kennis te brengen van de betaalmeester (stadstelefoon 69200, toestel 91 of huistelefoon 297). Ook op deze beide plaatsen vindt dan de uitbetaling plaats op vrij dag tussen 15.00 en 17.00 uur. Op de vrijdagen, niet vallende in de maanden juli en augustus, bevinden zich de loonzakjes van hen, die met vakantie zijn of snipperen, op de normale betaal kassen. Aan verzoeken tot het opzenden van loon van vakantiegangers per postwissel enz. kan niet worden voldaan. Evenmin aan verzoeken om een dergelijk loon bij dat van een collega te voegen, zoals bij af wezigheid door ziekte wèl geschiedt. Wil men voor een ander het loon in ontvangst nemen, denk dan bijtijds aan de bekende volmacht. STUDIEFONDS WILTON-FIJENOORD Aan hen, die in hun vrije tijd voor eigen rekening een studie volgen ter verkrijging van meerdere be kwaamheid in hun huidige functie dan wel geschikt heid voor een hogere functie in het bedrijf, kan onder bepaalde voorwaarden een tegemoetkoming in de studiekosten worden verleend. Deze kan slechts worden gegeven aan degenen, die tot dusver goede studieresultaten hebben behaald. Zij, die menen voor een dergelijke tegemoetkoming in aanmerking te kunnen komen, kunnen zich wen den tot de afdeling Personele Zaken Beambten ter verkrijging van een aanvraagformulier.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1959 | | pagina 2