13 NIEUWS Van het meubilair zijn de fauteuils vervaardigd van rotan, essen- en notenhout, bekleed met Deen se wollen stoffen. In de tafels zijn glas en metaal, dan wel essen- en notenhout verwerkt. In deze salon staat tevens een notenhouten vleugel opgesteld. Boven het El Patio bevindt zich een verhoogd plafond, uitgevoerd in geluiddempende panelen. De overgang van het hoge middenpla fond naar het lage plafond aan de buitenzijde, wordt gevormd door transparant plastic plaat, waarachter de T.L.-verlichting is aangebracht. Het verdere plafondgedeelte is uitgevoerd in zacht groene pastelkleur. Card Room Achter de grote lounge bevindt zich aan B.B.-zijde de Card room. De vloer is belegd met tapijt in turqoise kleur. De voor- en achterwand zijn bekleed met geprofileerde lichthouten panelen in geome trische vlakverdeling. De buitenwand is voorzien van grote ramen, welke een onbelemmerd uitzicht geven op zee. De binnenwand bestaat uit een groot matglazen front. Het plafond is uitgevoerd in geluid dempende panelen van een lichte houtsoort. Het meubilair bestaat uit essenhouten armfauteuils be kleed met Deense wollen stof. De kaarttafels zijn in essenhout met een omkeerbaar blad uitgevoerd, één zijde belegd met kunstharsplaat, de andere zijde met laken. Galleon Bar Aan S.B.-zijde, achter de grote lounge is de Gal leon bar. De wanden en een gedeelte van het pla fond zijn uitgevoerd in Paldeo fineer, het overige deel van het plafond in geluiddempende panelen van een lichtkleurige houtsoort. Op de binnen- langswand is een decoratief lindenhoutpaneel aan gebracht, voorstellende een oud galjoen, vervaar digd door de beeldhouwer Amadeo Gabino. De voorzijde van de bar-counter is uitgevoerd in ge vlochten Paldeohouten stroken. De wanden achter de bar-counter zijn voorzien van verlichte flessen en glazen vitrines. De vloer is belegd met bruine marmoleum tegels. Het meubilair bestaat uit: bar krukken, tabouretten, armfauteuils en geheel be klede bankjes. Voor de stoffering hiervan is kunstleder gekozen. De tafels zijn in notenhouten uitvoering. Deze bar is uitgerust met een Expresso- koffiezetmachine, geleverd door Trinity Trading Co., te Rotterdam. Writing Room Achter de Card-room vindt men de Writing-room. De vloer van deze zaal is belegd met blauwe mar moleum tegels. Het plafond bestaat uit gelakte pa nelen in blauwe kleur. De wanden zijn uitgevoerd in panelen van Paldeohout, alsmede panelen met kunstlederen bekleding. Twee verlichte vitrines zijn in de wanden gebouwd. Hiermede zeggen wij allen, die ons ter gelegen heid van de jaarwisseling hun goede wensen zondenhartelijk dank. De raamwand geeft uitzicht op het Promenadedek. Het meubilair bestaat uit: schrijftafels met verlich ting en brievenbakjes. De schrijfstoelen zijn uit gevoerd in essenhout en bekleed met kunstleder. Aan de binnenlangswand zijn gestoffeerde banken geplaatst, bekleed met Deense wollen stof. Auditorium: op Emerald- en Sapphire-dek Deze ruimte, bedoeld als bioscoop en geschikt voor het geven van cabaretvoorstellingen, is bereikbaar vanaf het Sapphire-dek in het voorschip. De vloer van deze zaal is belegd met blauwe marmoleum. Het plafond is betimmerd met geluiddempende panelen, gelakt in blauwe kleur. De zijwanden zijn uitgevoerd met decoratieve plastic plaat, waarachter T.L. verlichting. Tegen de goudberken voorwand is een podium aangebracht met voetlichten en vleugel. De achterwand is uitgevoerd met kunst lederen bekleding op een geluiddempende vulling. Het balkon heeft dezelfde uitvoering als de zaal. In totaal zijn op het balkon en in de zaal 220 metalen fauteuils geplaatst met kunstlederen bekleding. De 35 mm projectoren van het fabrikaat Baner, opgesteld in een brandvrije filmcabine, hebben gloeilampver lichting. Trappehuis Voorschip: van Coral dek t/m Boatdek De vloerbedekking in dit trappehuis is uitgevoerd in verschillende kleuren rubber. De plafonds zijn voorzien van gelakte panelen. De wanden zijn be timmerd met panelen met kunstlederen bekleding. Op het Sapphire dek geschiedt de em- en debar- catie vanaf de grote vestibule in het voorschip. De vestibule is voorzien van een purserkantoor en een winkel in zeebranohouten uitvoering. De 2 tele fooncellen zijn in geluidabsorberende uitvoering. Aansluitend op deze vestibule leidt een corridor naar het Auditorium.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 15