voorzitter: C. Keyzer f L. Giphart leden: J. Koppe I B. Blommers Redactie-adres: Afdeling Sociale Zaken De kopie voor het februari-nummer dient vóór 10 februari in het bezit van de redac tie-commissie te zijn. Maak er weer een mooi boek van Zij, die de jaargang 1959 van het W.F.- Nieuws willen laten inbinden, moeten hun exemplaren, behoorlijk ingepakt, inleveren op de afdeling Sociale Zaken. Men vermelde daarbij duidelijk naam en eventueel controlenummer. De kosten zijn 2,60. De redactie OFFICIËLE MEDEDELINGEN Onze directeur, de heer C. J. A. van Daalen, werd door de Franse regering benoemd tot Chevalier de la Légion d'Honneur. De versierselen dezer orde werden hem op 11 januari j.l. door de Franse Am bassadeur in Den Haag uitgereikt. o In de op 6 november 1959 gehouden vergadering van commissarissen en directeuren onzer vennoot schap is aan de heren: Ir. A. Meijer, Plv. Hoofd afdeling Werktuigbouw Mr. P. A. van Sluys, Secretaris van de Directie D. Teschmacher, Hoofd afdeling Comptabiliteit Ir. O. J. van der Vorm Plv. Hoofd afd. Reparatie met ingang van 1 januari I960 algemene procuratie verleend. Met ingang van 1 januari I960 heeft de heer L. A. M. van den Brande wegens gevorderde leeftijd on ze dienst verlaten. In verband hiermede is de al gemene procuratie van de heer L. A. M. van den Brande per die datum vervallen. o De heer A. H. Leenheer, Hoofd van de Afdeling Rekeningen-Reparatie, zal in I960 wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftijd de on derneming verlaten. Als opvolger van de heer Leenheer is thans aan gewezen de heer S. J. Loos met als diens rech terhand de heer P. Roskam Jr. aan wie de heer Leenheer op 1 april a.s. zijn taak zal overdragen en die hij gedurende het vervolg van I960 ver der zal inwerken. o Project- bureau Besloten is over te gaan tot instelling van een „project-bureau". Deze afdeling behandelt het uit brengen van offertes voor nieuwbouw van schepen en eventueel offertes voor andere door de Afd. Scheepsbouw te verrichten werkzaamheden. De heer J. P. de Haan is per 1 januari I960 be noemd tot hoofd van dit bureau, terwijl de af deling Technische Inkoop-Scheepsbouw onder hem blijft ressorteren. Per 1 april I960 zal in onze dienst treden de heer ir. F. J. A. v.d. Swan, die wordt aangewezen als plaatsvervanger van de heer De Haan. De leiding van de productie-tekenkamer Scheeps bouw zal met ingang van 1 februari I960 overge dragen worden aan ir. L. Wind, waarbij als diens plaatsvervanger wordt aangewezen de heer J. Ploeg, sous-chef-tekenkamer Scheepsbouw, afd. Stalen Romp. De leiding van het Bedrijfsbureau Scheeps bouw wordt per gelijke datum door de heer Wind overgedragen aan de heer M. C. Oranje. INHOUD Officiële mededelingen omslag pag. 2 Project-bureauomslag pag. 2 Maak er weer een mooi boek van omslag pag. 2 Victoria" Inleiding pag. 1 Brief van de lncres Linepag. 3 Scheepsziel gedichtpag. 4 12 januari 1960, 6 uur 's avonds pag. 4 Reisimpressies pag. 6 Technische bijzonderhedenpag. 10 Dankbetuiging Directie pag. 13 Uitbreiding W.F.-vaarluigendienst pag. 21 Het ongeluk op Werf Oost pag. 22 Uit de oude doos (6) Hr. Ms. Onderzee boot O! bouwnr. 263pag. 24 Veiligheid Gedraagt u als heer in het verkeer! pag. 26 Het oog op de weg!pag. 26 Een goed begin is het halve veiligheids- werk! pag. 27 Kunst in de koperslagerijpag. 27 Willy Wilton-Fondspag. 27 Bedrijf sschool-N/euws Bezoek aan de 762 pag. 28 Verslag Veiligheidsbijeenkomst 24 de cember 1939 pag. 29 De geschiedenis herhaalt zich pag. 29 Koninklijke Onderscheiding pag. 29 Excursies sedert 8 december 1939 pag. 29 De Kinderboot Kris Kras Krinkelkatpag. 30 Takken spel pag. 32 De Puntnik pag. 33 Overzicht inhoudingen Sociale Wetten enz. pag. 34 Personaliapag. 34 Dankbetuigingen pag. 34 In Memonam pag. 34 Premie Bedrijfspensioenfonds en A.O.Wpag. 34 Vereniging W.F. Afdelingen Biljarten pag. 33 Afdeling Dameskoorpag. 33 Afdeling Hengelsportpag. 33 Afdeling Zwemmenpag. 36 Jubilarissen van de maand omslag pag. 3 REDACTIE-COMMISSIE: KOPIE VOLGEND NUMMER:

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 2