Commentaar op de hierbij afgedrukte brief is overbodig. De verwijzing naar vakmanschap, samenwerking, opleveringstijd tonen voldoende aan, dat de ombouw van de Victoriatot volle tevredenheid van de rederij is uitgevoerd. 3 NIEUWS Namens de Incres Steamship Com pany Ltd. breng ik gaarne tot uit drukking hoe zeer wij de bijzonder goede medewerking, welke wij ont vingen van uw directeuren en perso neel, die betrokken zijn geweest bij de ombouw van ons m.s. Victoria, op prijs stellen. Het is ons duidelijk gebleken, dat een ieder die bij dit werk betrokken ge weest is, voor dit karwei persoonlijk belangstelling heeft gehad, niet alleen voor zijn eigen, persoonlijke taak maar ook voor het werk als een geheel en wij zijn van mening, dat alleen deze houding de voltooiing van het werk in de korte tijd welke beschikbaar was, mogelijk heeft gemaakt. Ook de zeer hoge graad van vakmanschap stellen wij zeer op prijs. Het is niet mogelijk om namen te noe men, want dan zou er een lange, moei lijk te hanteren lijst ontstaan, maar wij hopen, dat het u mogelijk zal zijn onze gevoelens aan de betrokkenen over te brengen. Ik had deze gevoelens gaarne tot uiting gebracht op de buitengewoon prettige receptie, welke u aan boord van het schip op de 21ste december hebt gegeven, maar dit is door on voorziene omstandigheden niet moge lijk geweest. Hoogachtend., R. F. Barnett Chairman Incres Steamship Co. Ltd. INCRES LINE C.J.A. Tan Eaalen, Escu, 51, Biehopagate Wilton Fijanoord N.V. LONDON E.C.2 SCHIEDAM, Holland. 26th. December ÏD59. Dear Mr. Van Daalen, 7TCTOBIA On behalf of Incres Steamship Company Ltd. I would like to tell you how much we appreciate the very fine cooperation which we have received from every one of your Direotore and Personnel who have been involved in the conversion work on our M.S. "VICTORIA". It has been qulto obvious to ue that every single individual emjiloyed in this work has taken a persona] interest** ir the Job, not only his particular section but In the work as a whole and we feal that only this attitude has made it possible for the com pletion of the work in the short time available. We also appreciate the very high quality of workmanship throughout. It is not possible to name individual* without t.he list becoming so great as to be quite unwieldy, but I do hope that you will be able to convey our views to those concerned. I would have liked to have expressed these views publioly at the extremely nice reception which you gave on the vessel on the 21st. inat but unfurtunately circumstances did not make this possible. Tours siDqerely. R .'halman NCNF.S S7EAi4£l£IP CO. LID.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 5