NIEUWS KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING in 1777) kwam de heer Hoek te recht op hedendaagse verhoudin gen in een goed en goedgeleid be drijf. Eén kenmerk daarvan is wel een prettige verhouding tussen de personeelsleden van hoog naar laag en omgekeerd, zei de de heer Hoek en hij feliciteerde tenslotte èn de jubilarissen èn het bedrijf. Eén voor één verschenen de jubi larissen op het toneel, maar op ori ginele wijze: een grote en duide lijke foto met naam. Eerst de 50- jarige (slechts één nl. onze direk- teur, de heer C. J. A. van Daalen) daarna de 40-jarigen en tenslotte de 25-jarigen. Helaas was de heer Van Daalen door zakenreis ver hinderd persoonlijk aanwezig te zijn. Na de pauze vulde een amusements programma de rest van de avond. Vlot gebrachte nummers, waarbij o-a. het actuele en geestige ver slag van een gefingeerde voetbal wedstrijd van Rudi Carrell, hem een daverend applaus bezorgde. Ook de andere medewerkers(sters) zet ten hun beste beentje voor en wer den daarvoor door een dankbaar publiek beapplaudiseerd. Het waren: de Niberco's (wereld kampioen illusionisten) de Valentina's (zang), de Kalmars (akrobatiek), Joe Andy (jongleur), met aan de piano Koos Vermeulen. Op 30 januari jl. is door de loco- Burgemeester van Vlaardingen aan de heer B. G. Buitendijk, dokmees- ter bij onze onderneming, te zijnen huize, de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oran- je-Nassau uitgereikt. Deze onder scheiding is aan de heer Buiten dijk verleend i.v.m. zijn voortref felijke 40-jarige staat van dienst bij de onderneming. Bij de uitreiking was tevens aanwe zig de heer ir. B. Wilton.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 15