VERENIGING Afd. Handbal 23 Afdeling Harmonie (ma) NIEUWS Opmaandag, 25 januari, hield onze afdeling haar jaarlijkse algemene ledenvergadering. De opkomst was niet bijster groot, alhoewel beter dan het jaar daarvoor, vooral van de zijde van de jeugd was er veel belangstelling. Na de opening door de voorzitter, die de ups en downs nog even me moreerde, gingen de notulen en de jaarverslagen vlot onder de ha mer door. Ook de verkiezingen hadden een vlot verloop. De aftredende bestuursleden, de heren L. J. Vare- wijck en H. Overheul, resp. voor zitter en penningmeester, werden beiden herkozen. Een voorstel om het bestuur uit te breiden van 5 tot 7 personen le verde ook geen bezwaren op, zo dat de heren P. de Jonge en A. Hermsen aan dit college konden worden toegevoegd. Het bestuur werd als volgt samengesteld: Voorzitter Secretaris Penningm. Techn.comm. Jeugdcomm. L. J. Varewijck A. J. Boer H. Overheul L. J. Boer P. de Jonge Contact- en Prop. M. v. 't Wout Commissaris A. Hermsen Het tweede voorstel, om de com missies van 5 tot 3 personen te rug te brengen werd alleen aan genomen voor de Technische Comm. De jeugdcommissie en de Contact- en Propagandacommissie blijven uit 5 leden bestaan. De commissies werden als volgt samengesteld: Technische Commissie: Voorzitter L- J. Boer Wedstr.secr. P. M. Janssen Lid Mej. P. v. Zessen Jeugdcommissie: Voorzitter P. de Jonge Leden Mej. H. Smit Mej. G. Haring C. Zonneveld B. v. Noordennen Contact- en Propagandacommissie: Voorzitter M. v. 't Wout Leden Mevr. G. Overheul- de Raay Mej. F. de Raay B. Bouman J. 'tHart Materiaalcommissaris en terrein consul: A. Hermsen. Redactie Clubblad: Mej. L. J. Ris- sema, A. J. Boer, J. 'tHart. Voor de rondvraag meldden zich slechts enkelen en zij maakten het zo kort, dat punt 23 van de agenda, n.l. de sluiting, nog voor half elf een feit was. Het Bestuur. Op het solisten-concours, gehouden op 26 december 1959 te Krimpen aan de Lek, werden weer zeer goede resultaten behaald o.a.: Ere-afdeling: de heer Berger, 137 punten, le prijs Ere-afdeling: de heer Rorye, 139 punten, le prijs Ere-afdeling: de heer van Os, 144 punten, le prijs met lof. Afdeling Uitmuntendheid: duo de heren Berger en Klein, 117 punten, 2e prijs. De jaarvergadering van zaterdag, 30 januari j.l., heeft een belang rijke wijziging in het bestuur ge bracht. Aan de beurt van aftreden was de voorzitter, de heer C. Berkelaar, die zich niet herkiesbaar stelde- Door de vergadering was als kandidaat gesteld de heer Van Os. Deze werd bij acclamatie ge kozen. Verder waren aftredend de heren Boer, Vos en Kapel. Deze werden herkozen. Het bestuur is met één functio naris uitgebreid, namelijk de heer Simpelaar, zodat het thans bestaat uit: voorzitter L. M. v. Os, secr. D. den Besten, waarnemend secr. C. van Kapel (in verband met ziekte van de heer Den Besten), penningmeester L. Boer en de le den A. Grevenbroek, J. Vos, J. Jongebreur, A. J. Simpelaar. Gesproken werd over de prestaties van de vereniging in het afgelo pen jaar en over de toekomstplan nen. Tijdens de rondvraag werden enige problemen 'opgelost en om zeven uur sloot de voorzitter de verga dering onder dankzegging aan de aanwezigen voor de prettige sfeer. Voor de medewerking, welke op 28 januari werd verleend in het Passage-theater te Schiedam, wordt verwezen naar het verslag elders in dit blad. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 25