Dankbetuigingen Afdeling O. en A. Jaarlijkse cabaret-avonden (JJ|) NIEUWS 24 Op 9, 16 en 23 januari hield de afdeling O. en A. haar jaarlijkse cabaretavonden. Twee ervan in het Rotterdamse Odeon en de derde avond in de Vlaardingse Stadsge hoorzaal. Op het programma stond de revue „Cocktail en Confetti" van Rens van Dorth met medewerking van Willy Alberti en de Hoecks (jong leurs) De secretaris van O. en A„ de heer J. v. d. Broek, heeft in zijn openingstoespraak nog eens erop gewezen, dat het ledental van de vereniging niet de minste neiging vertoont tot stijgen. Hij wekte daarom de leden op om zelf ook eens wat propaganda te maken en leden te winnen. In de Stadsgehoorzaal te Vlaar- dingen heette hij in het bijzonder de familie B. Wilton welkom. o Op een van de folders over de revue „Cocktail en Confetti" leest men: Wij brengen alleen verzorgd amusement. En dit zou al voldoende kunnen zijn om de 3 feestavonden te be schrijven. Er is daar nl. alleen ver zorgd amusement gebracht. Een bonte en kleurrijke revue met pri ma krachten! Dat zulke ensembles steeds nog betere nummers weten te brengen dwingt onze bewondering af. Het lijkt wel alsof het terrein van de amusementsverzorging geen grenzen kent. Altijd weer iets an ders en deze revue is er dan ook bij ons publiek goed ingegaan. o Het programma voor de komende maanden luidt als volgt: Maart I960: Toneelgroep „Geron" uit Schiedam met „Het onstuimige hart" door John Patrick. „Bedenk dat de smart geboren wordt in het onstuimige hart", zegt Lacky, de hoofdpersoon in dit sterke speelstuk vol ernst en humor. Lacky heeft een harde jeugd ge had en daardoor kan hij niet meer geloven in onbaatzuchtige vriend schap, in liefde. Maar voordat hij sterft aan een ongeneeslijke kwaal, toont zich het leven toch nog een keer rechtvaardig tegenover hem en leert het hem de vriendschap en de liefde onbevangen aanvaarden. Een diep ontroerend stuk, dat zich afspeelt in een militair hospitaal en dat tevens in deze bij uitstek mannelijke sfeer doorkruid is met de kostelijkste humor. April I960 „Unter Palmen am blauen Meer" („Palmen en muziek") film in Eastmancolor met o.a. Helmut Zacharias, Bibi Johns en het Cor nel Trio. Moe geworden van talrijke con certen, zoekt Helmut Zacharias voor zijn vakantie een villa in San Remo op. De eigenaresse heeft een uitgesproken hekel aan muziek en het kost veel moeite haar van deze kwaal te genezen. Een mo derne muziekfilm van perfecte kwaliteit. Mei I960 Het Amstel Toneel met ,,'n Moord verhaal" (Not in the book), blij spel van Arthur Watkyn. Belangrijk: Leden in het bezit van een kaart serie B. gelieven de datum 27 april te veranderen in 13 april I960. Leden in het bezit van een kaart serie C. gelieven de datum 13 april te veranderen in 20 april I960. Wil men van bovenstaand pro gramma genieten dan is de oplos sing: Meldt u spoedig als lid van O. en A- Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en collega's voor de betoonde belangstelling bij het overlijden van mijn man. Mevrouw W. A. VENTEVOGEL-DE BRUIJN Mede namens echtgenote en kinderen betuigt onder getekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de vele blijken van belangstelling en de ontvangen geschenken ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum. C. BIESHEUVEL Ondergetekende betuigt hiermede, ook namens zijn kinderen, zijn oprechte dank aan directie, chefs, colle ga's en het gehele dokpersoneel voor de cadeaus on der couvert, de bloemen, de fruitmanden en de zeer fraaie geschenken, welke hij mocht ontvangen op zaterdag, 16 januari I960, bij zijn 40-jarig jubileum. B. G. BUITENDIJK Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's en alle andere medewerkers voor de vele cadeaus en de blijken van belangstelling ont vangen ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum. P. HEY Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn oprechte dank aan bazen en collega's afd. bran ders voor het mooie cadeau en de goede wensen bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. C. M. DONKS Mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank aan directie, bazen, collega's en medepassagiers van de personeelsbussen 68 en 69 voor de prachtige cadeus en de fruitmand bij het verlaten van de fabriek in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. P. ^KRAMER

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 26