NOGMAALS FEBRUARI I960 Op het Tariefbureau kunnen enige calcu lators voor de afdeling Buitenbankwerkers Reparatie worden geplaatst. Zij, die me nen hiervoor in aanmerking te komen, gelieven schriftelijk te solliciteren bij de afdeling Sociale Zaken. Willy Wilton-Fonds NIEUWS 22 Niet alleen was 29 februari I960 een bijzondere dag, vanwege het zeldzame verschijnen op de ka lender, maar tevens, omdat op de avond van die dag (een moeilijke voor hen, die op maandsalaris staan!) de laatste ronde was aangebroken van 24 W.F.-voorstellingen. Over deze avonden (en middagen voor onze oud gedienden) is reeds een en ander geschreven in het februarinummer. Het geheel-eigen karakter van deze sluitingsavond maakt het toch echt wel nodig, daar nog eens op terug te komen. Een zeer groot aantal officiële gasten - vier rijen dik - heeft deze slotavond bijgewoond: de familie Wilton, filmstaf en voltallig bestuur van O. en A. met alle dames. Opgewekt betrad na afloop onze directeur, ir. B. Wilton, het podium om zijn visie te geven op het gebeuren in de W.F.-maand februari. Allereerst ontvingen de makers van het bedrijfs- journaal 1959 een welverdiende pluim. De heer de Wit, mejuffrouw Koopman en de heer de Ronde glunderden terecht. „Van het jaar 1954 af tot heden is er jaarlijks een journaal verschenen. Zonder ook maar iets af te doen aan de kwaliteit van voorgaande, mag ik nu wel vaststellen, dat de laatste film wel heel goed is geslaagd. Dit blijkt ook wel uit de waarderen de woorden die ik van anderen heb vernomen." Daarna kregen de Haagse Operettezangers te ho ren, dat zij in feite als jubilarissen in de W.F.-ge schiedenis moesten worden toegesproken: meer dan 50 maal opgetreden voor het personeel! „En van hetgene, dat u ons hebt gebracht kun nen wij ook iets medenemen voor het leven en daar dank ik u hartelijk voor", zeide de heer Wilton. Evenals de dames van de filmstaf kregen ook de actrices mooie bloemen. Als bijzonder aandenken schonk de directie alle medewerkenden een album met foto's van allerlei momenten uit „Das Drei Maderlhaus", gemaakt door onze werffotografen. Ook het bestuur van O. en A. kreeg woorden van dank voor het vele werk, dat verricht moest wor den en is gedaan. „Omdat u, dames van de bestuursleden, uw ech- genoot zoveel avonden hebt moeten afstaan, krijgt u ook bloemen. Tenslotte kan ik u verzekeren, dat uw mannen inderdaad op deze avonden waren Ontvangen: 1689,25 Schiedam 37,25 Fijenoord (opbrengst verkoop klein materiaal) Uitgaven: In de maand februari werd aan 75 leden van ons personeel in totaal 1823,42 uitgekeerd.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 24