Eerste afdeling in de machinefabriek bereikt tweehonderd (Jf|) NIEUWS 14 "VTatuurlijk zijn wij er allen -t trots op, dat zoiets kon ge beuren. Dus voor wat hoort wat en was er een feestelijke stemming. In de middag werden alle mede werkers van deze afdeling uit genodigd in de conferentiekamer van de machinefabrieken. Daar werden zij toegesproken door de bedrijfsleider, de heer Kortlandt. Onze directeur, de heer Ir. B. Wilton en Ir. F. F. Mattern wil den deze feestelijkheid niet mis sen en waren ook aanwezig. Uw veiligheidsinspecteur bood daar ieder lid van deze afdeling van baas Kranen een geschenk aan. Dat deed hij niet zomaar, want het was gepraat met een veiligheidsplaat. Het geschenk be stond uit een vierkleuren ball point met de inscriptie, „Wilton- Fijenoord" en „Punt één veilig heid". De veiligheidsplaten kre gen alle een goede plaats in deze afdeling zoals u op nevenstaande foto kunt zien. De waardering welke werd uit gedrukt bij dit gebeuren werd zeer op prijs gesteld, gezien het schrijven dat deze afdeling aan de directie richtte. Toch gaat het niet om de knik kers, maar om het spel. En nu alle medewerkers der machinefabrieken, op naar de driehonderd dagen zonder onge vallen. Het gaat om het voorko men van veel verdriet en ellende, inderdaad een grootse taak. Succes er mee, want deze taak heeft u toch in eigen hand. De Veiligheidsdienst JUat een feestzie de wimpelaanschouw de 200 dagen IVat een prachtige ballpoint Het geschenk bij 200 dagen zonder ongevallen met arbeidsonderbreking

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 16