23 NIEUWS De nieuwe dirigent L. Th. Jansen De carosseriebouwer Van Vliet zei van het karwei: „Ik doe dit werk heel graag. Wij hebben er wel eens over moeten debatteren hoe een of ander uit eindelijk gedaan moest worden, maar het is steeds in orde gekomen. Er zit anders nog heel wat werk aan vast. Voor die tandwielen daar, heb ik 120 tanden moeten maken en eraan bevestigen. Toch is het een plezierig karweitje". Ook de beide monteurs Kreuk en Bagchus vonden zo'n onderbreking van de normale dagelijkse be zigheden prettig. „Het is heel ander werk en wij hebben de heer Rietveld nog wel eens moeten praaien hoe een en ander moest worden opgelost. Maar hier staat de wagen dan. Straks begint men aan de bloemversie- ring en als het geheel nu nog een prijs oplevert dan zijn wij tevreden." De beloning Vóórdat op 21 augustus, om 2 uur 's middags, een 70-tal wagens geheel Rotterdam zou doortrek ken, was de jury reeds klaar met haar oordeel: Wilton-Fijenoord 2e prijs, in de betreffende groep versierde wagens! In de lange stoet waren vijf muziekkorpsen opge steld, waaronder de Harmonie W.F. Ook dit onder deel kwam voor prijsbeoordeling in aanmerking. Op het Hofplein was de jury opgesteld en met volle overgave deden de korpsen hun best om een zo hoog mogelijk puntental te verwerven. Ook hier behoorde Wilton-Fijenoord tot de prijswinnaars: de derde prijs! Een succes voor de Harmonie W.F. en drumband, die wij mèt ontwerper en bouwers van de W.F.-wagen van harte gelukwensen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 25