Dankbetuigingen NIEUWS 36 baarsweer. Daarbij kwam nog, dat de Noordhollandse baarzen een uitgesproken hekel schenen te hebben aan niet-Amsterdamse ge zichten, want de vangst voor W.F. viel bitter tegen. De wedstrijdregeling hield o.m. in, dat na pl.m. een kwartier vis sen de gehele groep in dezelfde volgorde een nieuwe visplaats ging bezetten. Dit betekende dus steeds weer een halve kilometer „snelwandelen" naar het volgende visstation. Verklaarbaar dus, dat sommigen spraken van een „mars-viswed strijd" zonder muziek. Eén onzer meende tenslotte de toren van Den Helder al te zien Al heel spoedig bleek dat de N.D.S.M.-vissers geweldig waren. Zij bleven W.F. de baas met 30 gevangen baarzen, tegen 23 door W.F. Met 4 gevangen baarzen werd de W.F.-hengelaar, de heer A. J. G. van Kempen benoemd tot „eerste held van de dag" en de heer F. H. Kaavekost (N.D.S.M.) werd „tweede dagheid". Deze laatste was wel een bizon der gelukkige held; hij viste nl. voor de eerste maal mede in dit jaar. o Aan de prettige maaltijd en feest avond in „Marcanti" ging een hartelijk welkom aan onze da mes vooraf, die al waren gearri veerd en die wij zolang hadden gemist Tijdens het bal werden aan de winnende afdeling en de beide „dagjes-helden" prijzen uitge reikt. De heren Haavekost en Aben spraken namens de twee hengel- afdelingen hartelijke woorden aan het adres van beide Hoofdbestu ren en bedankten de leden voor de sportieve geest tijdens de wed strijd. De heer Aben dankte de Amsterdammers voor de ont vangst en de organisatie. Hij hoopte dat W.F. de N.D.S.M.- hengelaars spoedig in „eigen land" Einde zou kunnen bestrijden en dan met meer succes voor W.F. Om half één 's nachts eindigde deze prettige dag, na een ge animeerde balavond. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens haar zoon, haar welgemeende dank aan directie, chefs, bazen en personeel voor de vele blijken van belangstelling betoond bij de ziekte en het over lijden van haar man. Mevrouw B. v. 't HOF-VAN GENDEREN. Mijn hartelijke dank aan directie, chefs en colle ga's voor de geschenken en de belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum. A. HEUSEVELDT. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echt genote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, ba zen en collega's voor de belangstelling ter gele genheid van zijn 25-jarig jubileum. H. VERSLUIS. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en dochter, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en leden van de bazenvercniging voor de vele blijken van belangstelling en de cadeaus bij zijn 25-jarig jubileum. J. SMIT. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echt genote, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling ter gele genheid van zijn 25-jarig jubileum. W. VERSLUIS. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voor lieden en leden van „De Vlamboog" voor het cadeau onder couvert en de belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. A. VISSER Mijn hartelijke dank, mede namens mijn vrouw, aan directie, chefs, bazen, collega's en administratie voor de blijken van belangstelling en het geschenk onder couvert, bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. L. MARCUS. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn harte-' lijke dank aan al mijn vrienden van Mag. Oost voor de prettige samenwerking gedurende mijn dienstbetrekking en voor de vele bewijzen van belangstelling die ik mocht ondervinden bij mijn vertrek in verband met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. L. v. d. STROOM.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 38