hij staat er „gekleurd" op Oud - werknemers genieten van: „O, o, die vrouwtjes" NIEUWS 16 De klucht „O, o, die vrouwtjes" is er bij onze oud werknemers goed ingegaan. Zo n licht en luchtig geval met vele komische verwikkelingen en humoristische momenten is uitermate geschikt om ook de ouderen te bekoren. Het weerzien van goede bekenden tijdens de pauze verhoogt de pret nog. Eventuele zorgen worden weer eens helemaal opzij gezet. ,,lk heb de laatste tijd ziekte en andere narigheden beleefd en dan doen zulke middagen je altijd weer goed. Dat heb je af en toe echt wel eens nodig. Het gevoel erbij te horen" is op zichzelf al zo'n prettige gewaarwording"vertrouwde een oud-werknemer mij in een gezellig gesprek toe, terwijl hij het onderwijl druk had met handenschudden en het begroeten van oude vrienden. Drie bijeenkomsten (16, 17 en 24 november) waren er nodig om de oud-werknemers met hun dames in Musis Sacrum te ontvangen. Op de 16e november heeft onze directeur ir. B. Wilton de eerste groep verwel komd en in zijn toespraak o.m. de hoop uitgesproken, alle aanwezigen weer in goede gezondheid te mogen ontmoeten, hetzij tijdens de volgende contactmiddagen, hetzij tijdens de boottochten in 1961. „Want", zo zei de heer Wilton, „die tochten gaan door", welke mede deling met applaus werd beloond. o De inhoud van „O, o, die vrouwtjes", vraagt geen bij zondere inspanning om alle verwikkelingen te kunnen volgen, temeer niet door het vlotte en goede spel door actrices en acteurs van de Stichting Toneelgroep „De Schouwspelers", die kennelijk ook allemaal plezier heb ben in hun rol. Deze klucht in 3 bedrijven door John Emerson en Anita Loos had onder regie van Theo van Duyn de volgende bezetting: Henry Simmons Jan Juray Harriet Simmons, zijn vrouw Brenda Lindbergh Ethel, hun dochter Charmy Reynen Bunny Bloom Theo van Duyn Betty Brent, filmster Riet Wieland Donald Swift Piet Eelvelt Roger ShieldsGeert Tijssens Ann Bep Westerduin Violet Parker Cobi Arnoldi Een chauffeur Will Steenbergen In de pauze van de tweede en derde bijeenkomst was de heer Wilton wederom aanwezig om vele oude ken nissen onder de oud-werknemers nog eens persoonlijk te begroeten. De heer C. Keyzer en afgevaardigden van de Kleine Commissie gaven door een bezoek blijk van hun belangstelling. Het personeel van Musis Sacrum zorgde tijdens de pauzes voor een vlotte bediening. Wij vingen dik wijls tevredenheidsbetuigingen op over de verbeterde zitplaatsen in de zaal. De heer J. v. d. Broek, die op de 2e en 3e middag een korte begroeting uitsprak, deelde mede dat de drie bijeenkomsten druk werden bezocht. Er waren zeer weinig afschrijvingen door ziekte e.d. De reis huiswaarts was weer op de bekende wijze met EVAG bussen geregeld. Onze fotograaf verraste deze vreemde werfbe- zoeker en buitenissige chauffeur. Het is niet be kend hoe oud het beestje is, maar de wijze oog opslag verraadt een diep inzicht in de raadsels' van het vogelleven. En afgericht is het beest, als de beste. Zodra zijn „baas" in de wagen stapt, verlaat hij de post op het stuurrad en kiest zijn andere vaste zitplaats: het dashboard.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 18