VERENIGING Afdeling Biljarten NIEUWS 32 Het Hoofdbestuur van de Vereniging Wilton-Fijenoord wenst alle leden prettige Kerstdagen en veel geluk en voor spoed in het nieuwe jaar. Wanneer via de radio een verslag van een belangrijk biljartevene ment wordt gegeven, zult u de verslaggever met zachte, haast be deesde stem horen spreken; dit in tegenstelling tot het commentaar bij vrijwel alle andere sportwed strijden. Of hieruit ook de be deesdheid of bescheidenheid van de biljartsport en haar beoefenaars spreekt, laat ik te uwer beoor deling. Wel nemen wij in de W.F.- familie maar een heel bescheiden plaats in met onze 30 leden, maar toch wil ik even de sluier oplich ten, waardoor u duidelijk wordt, dat onze afdeling toch werkelijk niet zo bescheiden is, als menig een wel zal denken. In het afgelopen jaar zijn in de onderlinge competitie niet minder dan 669 partijen biljart gespeeld, waaruit - zoals ieder jaar - maar één persoon de winnaar en kam pioen kan worden. Dit is dus op zichzelf al een hele prestatie, maar daarnaast heeft de kampioen het gepresteerd om zijn persoonlijk moyenne te verbeteren met 10,9%. Deze „beul" was de heer W. Vroeg in de Weij. „Een bijzondere pres tatie Willem, je prijs is je al uit gereikt en je bent al gehuldigd, maar op deze plaats nogmaals pro ficiat." Naast deze onderlinge wedstrij den, zijn nog honderden partijen gespeeld in tweekampen, jubilea- en andere sportontmoetingen, waarvan de ontmoeting tegen N.D.S.M. één van de hoogtepun ten was. Ook de jaarlijkse prijs uitreiking, ditmaal op een heel bijzondere manier, is voor ons een prettige avond geworden. U ziet, in alle bescheidenheid, er gebeurt toch nog wel het één en ander in onze afdeling. Hoofdzaak is ech ter, dat bij biljart, evenals bij elke andere sport of ontspanning, de mensen elkaar leren vinden en be grijpen en daar probeert ook onze afdeling haar aandeel in te hebben. Voor het komende jaar, wen sen wij directie, hoofdbestuur, zusterverenigingen en eigen leden een jaar vol wederzijds begrip toe, zowel in ons werk, als ook in de diverse takken van sport en ont spanning. HET BESTUUR Afdeling Bridge Het afgelopen jaar kenmerkte zich, zoals gewoonlijk, door een uitstekende onderlinge verstand houding in onze afdeling, waar door de gezellige clubavonden voor het grootste gedeelte druk bezocht werden. De gebruikelijke Paas- en Kerst drives vormden ook nu weer ware hoogtepunten in ons clubleven, waarbij dan nog kwam de ontmoe ting met de N.D.S.M. in Amster dam, vanwaar wij met een mooie beker terugkeerden. De reeks ontmoetingen met „te Werve" werd beëindigd en in de plaats daarvan werd de eerste ken nismaking met de „Shell" door een tweede gevolgd, welke in een gelijk spel eindigde. In het komende voorjaar wordt de 3e lustrumviering een feit en als de voortekenen niet bedriegen gaat het ditmaal voor de bridgers, „as 't effe kan, een buitengebeu- ren" worden. Tot zolang gaan wij echter gewoon door in ons clubgebouw iedere woensdagavond met de onderlinge competities, waarin voor goede bridgers nog enkele plaatsen va cant zijn, warm toe. Wij willen dit beknopte overzicht besluiten met de beste wensen voor 1961 aan directie, hoofd bestuur, leden en belangstellen den. HET BESTUUR

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 34