NIEUWS 38 Ruimtevaarder" „Notenkrakersuite". Een „glan zend" nummer, wat betreft uit voering en costuum. 2. „Tango Bolero" door de dames Tineke van Arnhem en Annet Verheyden. 'n Gedisciplineerd duo in leuk costuum, dat gratie vol de vaak moeilijke bewegin gen uitvoerde. 3. Figuurdrijven in walstempo. Een vrij goed afgewerkt num mer door 12 dames. 4. Fantasie op de muziek van de „Keizerwals" door Tineke van Arnhem, Mario Manintveld, Annet Verheyden en Toos IJzendoorn. Ook dit nummer liet geen twijfel, dat bij onze da mes-zwemsters hard en met élan gewerkt wordt met als ge volg goede resultaten. Tussen deze nummers door hebben Herman Bouman en Leen Keizer op, aan, onder, boven en naast de springplank een komisch spring- nummer vertoond, waarbij men af en toe de indruk kreeg, dat die kna pen van rubber waren gemaakt. In de waterpolowedstrijd tussen de heren van Dockyard en W.F. waren de gasten wel in het bassin, maar blijkbaar niet in vorm. Verliezen met 5-1 is toch echt wel heel erg voor deze forse Dockyardboys. De voorzitter liet in een kort onder onsje nog uitkomen, dat de aanmel ding van kinderen om te leren zwemmen gesmeerd blijft lopen, maar „trainers en hulptrainers zijn altijd van harte welkom en deze kunnen zich voor dit goede en be langrijke jeugdwerk melden bij on ze afdeling Zwemmen", zei de al tijd enthousiaste heer Kraayeveld. o De zon heeft deze zomer verstek la ten gaan, waardoor de watersport beoefenaars onder minder prettige weersomstandigheden het water in moesten. Een uitzondering is hierop traditiegetrouw de tweekamp tegen Dockyard; tijdens deze wed strijd hebben we genoten van span nende duels en heerlijk zomerweer. De waterpoloërs en in het bijzonder de keepers en keepsters hebben het door het koude water wel bijzonder moeilijk gehad. Toch waren zij de genen, die nog regelmatig ons voch tige clubuur te Groenoord kwamen bezoeken. Op zeer kille en natte avonden lieten ook zij echter ver stek gaan, zodat in het bad met een capaciteit voor 5000 slechts 2 of 3 helden aanwezig waren. De resul taten van de waterpoloërs waren lang niet slecht. Al werden ze geen kampioen, successen boekten ze wel. Over de gehele linie is zowel het spelpeil van de dames als van de heren verbeterd en de teamgeest verhoogd, zodat de ploegen het ko mende jaar met vertrouwen kunnen tegemoet zien. In de zomercompe titie bereikten beide zeventallen het midden van de ranglijst. Op het polo-toernooi van Dockyard, waaraan meededen Shell, ZPC, Dockyard en W.F. werden wij als enige Kringploeg naar de onderste plaats verwezen. Maar in het Mer- wede-toernooi bereikten het dames- en het heren-zevenental beide de finale. De vriendschappelijke wedstrijd te gen Dockyard werd een 21 -neder laag, doch de return-match werd met 51 gewonnen. In januari en november hielden wij een Afzwemfeest voor kinderen; 203 behaalden het diploma en slechts 1 werd afgewezen. Beide avonden waren, zowel voor ons als voor de ouders een groot succes. Voor ons vanwege het grote aantal geslaagden en voor de ouders van wege het rustige gevoel dat hun kin deren nu de zwemkunst machtig zijn. De Kunstzwemploeg heeft zowel tijdelijk als voorgoed enige goede krachten moeten missen, doch door tijdige aanvulling met jongeren was dit verlies gauw vergeten en kwam de ploeg weer op de oude sterkte. De uitvoeringen die werden gegeven waren onverdeeld een groot succes; het enorme ap plaus tijdens ons laatste Kinderaf- zwemfeest was hiervan wel het be wijs. De wedstrijdleden staan dit jaar achteraan in de rij. Zij hebben op rustige wijze hun wedstrijden ge zwommen en er voor gezorgd dat de wisselbeker van de R.D.M.-twee kamp definitief in ons bezit kwam. Regelmatig hebben zij deelgenomen aan wedstrijden van de Z.R.O. M. Geeratz heeft aan de Mil. Lucht machtkampioenschappen deelgeno men en bereikte op de 100 m rug slag de 1ste plaats. Goed zo. Tot slot wensen wij directie, hoofd bestuur, sportvrienden, trainers en hulptrainers een voorspoedig en sportief 1961. HET BESTUUR

Wilton Fijenoord Nieuws | 1960 | | pagina 40