Voor uw boekenkast Een pluim verdiend 23 (yj|) NIEUWS Evenals voorgaande jaren bestaat ook nu weer de gelegenheid om de afgelopen jaargang van het W.F.-Nieuws te laten inbinden. Pakt daartoe alle exemplaren behoorlijk in, ver meldt duidelijk uw naam en eventueel contröle- nummer en levert uw pakket in op de afdeling Sociale Zaken. De kosten zijn 2,60. met degenen die u dierbaar zijn, het wel en wee van W.F. zult meemaken. Tevens hoop ik u nog vele malen te ontmoeten op de contact-middagen en eventuele tochten voor oud-werknemers. Wij zijn en blijven u dankbaar voor hetgeen u ten bate van de onderneming hebt gedaan ieder op zijn plaats en naar zijn aard en wij wensen u het aller beste toe." De heer B. Blommers, als secretaris van de Onder nemingsraad sprekende namens het personeel, nam afscheid met gemengde gevoelens. Enerzijds vond hij het een prettige gedachte dat men na gedane arbeid gaat rusten, maar aan de andere kant moest hij de woorden van de heer Wilton onderstrepen: het vertrek van oud-werkne- mers is een verlies voor de onderneming. „De taak van hen die blijven wordt door dit ver trek verzwaard, omdat zij uw vakmanschap moe ten missen. U hebt in de loop der jaren aan ons, jongeren, veel van uw kennis overgedragen en op de een of andere wijze nog als „opvoeder" gefungeerd. Wij zijn u dankbaar voor al hetgeen u op velerlei gebied voor ons hebt gedaan en vin den het prettig, dat u „op rust" kunt gaan, alhoe wel het begrip „op rust gaan" niet te letterlijk moet worden opgevat, want rust roest." Met de wens, dat de vertrekkenden nog vele jaren van hun pensioen mogen genieten, eindigde de heer Blommers. Van de zijde der bedrijfsleiding waren de heren J. P. de Haan en ir. F. F. Mattern aanwezig. In de nieuwe kantine Hoofdkantoor, onder het wand- mozaïk, werd door onze fotograaf bovenstaande groepsfoto gemaakt. Onze werknemer, de heer C. van Hilten, zat medio december I960 diep in de put. Hij had nl. een loonzakje - inhoudende bijna 74,verloren. Gelukkig voor hem was het in goede handen te rechtgekomen. De heer G. Timmermans, eveneens W.F.-werknemer, vond het en loonzakje met in houd kwam weer spoedig in het bezit van de geluk kige, rechtmatige eigenaar. o Al zal deze eerlijke vinder het heel gewoon noe men, dat men gevonden voorwerpen - zo mogelijk - aan de eigenaar terugbezorgt, wij zouden hier toch zeker aan willen toevoegen: Ere wien ere toekomt. Trouwens, het is niet de eerste keer, dat de heer Timmermans iets waardevols vindt en teruggeeft. Het gebeurde oök al tweemaal op O. en A.-avon den, dat hij een portemonnaie met inhoud vond en aan de eigenaar kon terugbezorgen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 25