FOTOWEDSTRIJD NIEUWS 30 Zoals in het volgende artikel is te lezen wordt door de Werkcommissie Personeelsorganen een fotowed strijd georganiseerd voor de redactieleden en lezers van personeelsbladen. Wij hebben gemeend daaraan een eigen competitie te moeten verbinden. De ter mededinging in te zenden foto's moeten daartoe uiterlijk 25 februari 1961 in ons bezit zijn. Worden er meer dan 12 foto's ingezonden dan zullen de 12 beste (naar het oordeel van de Redac tie) vóór 1 maart 1961 naar de W.P.O. worden door gezonden en aan onderstaande voorwaarden wordt nog één prettige toegevoegd nl.: Voor elke foto door onze lezers ter mededinging in bovengenoemde wed strijd ingezonden welke als zodanig door de in de voorwaarden genoemde jury wordt bekroond met één der genoemde prijzen (punt 1) stellen wij een prijs beschikbaar ter grootte van 1/10 van de ge wonnen geldprijs. Wordt geen der 12 ingezonden foto's bekroond, dan zullen wij de drie beste van alle inzendingen belonen met resp. 25,15, en 10,-. Daartoe is het nodig dat voor alle inzendingen voldaan wordt aan punt 10 van onderstaande voor waarden. De Redactie Wedstrijdvoorwaarden van de Fotowedstrijd „De werkende mens in de vrije wereld". 1. Prijzen. Door de Werkcommissie Personeelsorganen worden de volgende prijzen beschikbaar ge steld: een eerste prijs van 250, een tweede prijs van 150, een derde prijs van 100, een vierde prijs van 75, 5 prijzen van 25, 2. Aan deze wedstrijd kan alleen deelgenomen worden door redactieleden en lezers van per soneelsbladen. 3. Het onderwerp van de foto moet overeenko men met het motto van de wedstrijd: De wer kende mens in de vrije wereld". Dit betekent niet dat alleen van de mens in zijn beroepsbezigheden foto's kunnen worden ingezonden. In aanmerking komen eveneens die foto's die de achtergronden van het werken belichten. Dit kan voor zover uit de foto een betrekking tot het werk blijkt. 4. Uitsluitend foto's in zwart-wit komen in aan merking. 5. Het formaat van de foto's moet minimum 24 x 30 cm. bedragen. 6. De foto's mogen niet op carton geplakt zijn. Glansfoto's zijn welkom, maar geen conditie. 7. Op de achterkant van de foto moet vermeld worden: a. naam, adres en (beroep van de inzender; b. naam van het personeelsblad; c. bijzonderheden van de condities waaronder de foto werd genomen (type camera, dia fragma, belichtingstijd, enz.). 8. De inzending, die sluit op zaterdag 25 februari 1961, moet wat onze deelname betreft geschie den aan de Redactie W.F.-Nieuws, afd. Sociale Zaken. Ieder personeelsblad mag maximaal 12 foto's inzenden. De winnaars worden bekend ge maakt in „Kopij Genoeg!". De jury bestaat uit de heren: drs. WGratama Redacteur van „De Onderneming", orgaan van het Centraal Sociaal Werkgevers-Verbond. H. E. Maillette de Buy W enniger Redacteur van „De Fabrieksbode", het perso neelsorgaan van de N.V. Kon. Ned. Gist- en Spiritusfabriek te Delft. Lid van de Werkcom missie Personeelsorganen. H.Th. van Maurtk Directeur A.N P.-foto. W. J. Stump el Directeur van de Stichting ter Bevordering van de Amateurfotografie. B. v. d. Tempel Redacteur van het personeelsorgaan „Ons werk bij Bronswerk" van N.V. Bronswerk te Amersfoort. D. Verheul Hoofdredacteur van het maandblad „Neder lands Fabrikaat". 9. De keuze van de bekroonde foto's is voor alle partijen bindend. Correspondentie over de toekenning kan niet worden gevoerd. De jury behoudt zich het recht voor niet alle prijzen toe te kennen als de kwaliteit van de foto's of het aantal inzendingen hiertoe aan leiding geeft. 10. Wie prijs stelt op terugzending van de foto's dient een gefrankeerde, stevige enveloppe, waarop duidelijk naam, adres en aantal inge zonden foto's zijn vermeld, bij de inzending mee te sturen. Terugzending vindt plaats na 30 maart. Alle foto's worden het eigendom van de W.P.O., die het recht heeft deze foto's - zon der vergoeding van auteursrechten - te publice ren of te doen publiceren of te exposeren. 11. Door deelneming aan deze fotowedstrijd ver klaart de inzender de wedstrijdvoorwaarden te kennen en hiermede volledig accoord te gaan.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 32