VERENIGING Afdeling Biljarten Afdeling Harmonie Afdeling O. A. 35 (^NIEUWS De laatste maand van het oude jaar is voor onze vereniging de meest sombere geweest, daar ons jongste lid, de heer H. v. d. Ent, op 16 december I960, terwijl hij op weg was naar onze clubavond, door een tragisch ongeval is over leden. Allereerst gaan onze gedachten uit naar zijn vrouw en jonge zoon, die hierdoor het diepst getroffen zijn. Wij wensen hun bij dit ver lies alle nodige sterkte toe en moge de tijd hen helpen dit leed te doen verzachten. Bij alle leden van onze vereniging zal zijn nagedachtenis in ere blij ven voortleven. Van der Nagel - secretaris. Contactavond Op 3 december jl. werd door de Harmonie wederom een contact avond gehouden in het clubge bouw. De voorzitter, de heer Van Os, opende deze avond met een korte toespraak. Hij heette alle aan wezigen hartelijk welkom, in het bizonder de dirigent, de heer Jansen. Het was verheugend dat, ondanks het slechte weer, een groot aantal leden met hun dames gekomen was. Van deze gelegenheid werd te vens gebruik gemaakt om de heer Jansen tot vaste dirigent van de Harmonie te benoemen. Geduren de de tijd, dat de heer Jansen als proefdirigent optrad, heeft hij be wezen de man te zijn, die wij no dig hebben. De heer Meijer, tam- boer-maltre, sprak namens de drumband voldoening uit over de benoeming van de heer Jansen. Tot slot sprak de heer Jansen in een dankwoord de hoop uit, dat allen hun volle medewerking zul len geven om in de toekomst goe de resultaten te bereiken. Na de opening werd koffie met gebak geserveerd, zodat iedereen met een prettig gevoel aan het volgende punt van het programma kon beginnen. Dit bestond uit een komisch filmpje van een bekend duo, waarom allen hartelijk ge lachen hebben. Na afloop van de film gingen tafels en stoelen aan de kant. Toen traden „The Red Stars" naar voren, een drietal artisten dat met muziek en conferences de verdere avond heeft gevuld. Hierin is het op uitstekende wijze geslaagd. Natuurlijk hebben velen zich op de vloer gewaagd voor een dansje. Tussen de bedrijven door werd een verloting gehouden, welke, alhoe wel ze natuurlijk niet voor allen een prijs kon opleveren, een groot succes is geworden. Zo kwam voor we er erg in hadden alweer het einde van deze avond. Wij twijfelen er echter niet aan, dat gezien het grote succes er meer van deze avonden zullen volgen. Concours Krimpen aid Ifsel Op 24 en 26 december I960 werd weer het jaarlijkse solisten-con cours te Krimpen a/d IJsel ge houden. Het verheugt ons, dat evenals an dere jaren een aantal van onze le den hieraan deelnam en met goede resultaten huiswaarts keerde. De deelnemers waren: De heer W. Rissema, piston 2e afdeling - 115 p. - 2e prijs. De heer M. Scholten, trombone, 2e afdeling - 120 p. - 2e prijs. De heer B. Sterenburg, Es. Bas, le afdeling - 112 p. - 2e prijs. De heer G. Struys, trombone, le afdeling - 113 p. - 2e prijs. Duo H. H. A. Klein - G. Berger, trombone - uitmuntendheid - 123 p. - 2e prijs. De heer G. Berger, tuba ere-afdeling - 135 p. - le prijs. De heer L. M. v. Os, Alt Saxo foon - ere-afd. - 154 p. - le prijs met lof van de jury. AI deze heren van harte gefelici teerd. Aanmelden nieuwe leden Er zijn bij de Harmonie nog enkele instrumenten beschikbaar. Liefheb bers kunnen zich te allen tijde in verbinding stellen met een van de bestuursleden. Komt u eens luiste ren op een van onze repetities. Deze worden gehouden op zater dagmiddag in de kantine bij Dok kantoor Oost. Aanvang 15.30 uur. Bij de drumband is nog plaats voor tamboers en hoornblazers. De repetities zijn op woensdagavond en beginnen om 20.00 uur. Maand november. Voor de afde- ling O. en A. bracht de Stichting Toneelgroep „De Schouwspelers" de klucht „O, o, die vrouwtjes". Over dit vlot geschreven en ge speelde stuk vindt men over inhoud en rolbezetting in het vo rige nummer nadere bijzonderhe den. Zie daarvoor het artikel over de contactmiddagen voor W.F.- oudwerknemers. De opkomst van O. en A.-leden was op alle avon den wederom bevredigend. Maand december. De jaarlijkse ca baretavonden vonden in het sei zoen 1960/1961 plaats op zater dag, 3 december, in de Stadsge hoorzaal te Vlaardingen en op de zaterdagen 17 december I960 en 14 januari 1961 in Odeon te Rot terdam. Op alle drie avonden

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 37