NEDERLANDSE GIETERIJEN EXPOSEREN OP DE VOORJAARSBEURS van eeuwenoud ambacht tot moderne giettechniek 7 (^NIEUWS Ter gelegenheid van de gezamenlijke deelneming van een 12-tal vooraanstaande Nederlandse gieterijen aan de van 13 tot en met 22 maart 1961 te houden Voorjaars- beurs te Utrecht is op 12 januari jl. een bijeenkomst ge houden in het Groothandelsgebouw te Rotterdam. Een 70-tal belanghebbenden - redacties van Vak- en Week bladen, directies van H.T.S., U.T.S. en van de aan de a.s. Voorjaarsbeurs deelnemende gieterijen - hadden gehoor gegeven aan de gezamenlijke uitnodiging van de Ko ninklijke Nederlandse Jaarbeurs en het Bestuur van de Algemene Vereeniging van Nederlandsche Ijzergieterijen (A.V.N.IJ.) te 's-Gravenhage, deze bijeenkomst bij te wonen. Het voorzitterschap was in handen van ir. J. W. Nier mans, directeur van de Gemeentelijke H.T.S. te Utrecht. O.a. waren aanwezig: Drs. J. H. D. van der Kwast, directeur van de Koninklijke Nederlandsche Jaarbeurs te Utrecht; Prof. Dr. A. J. Zuithoff, Hoogleraar aan de Technische Hogeschool te Delft; Ir. A. Cappon, Bedrijfsleider Gieterij van de Dok- en Werf-Maatschappij Wilton-Fijenoord N.V. te Schiedam; Ir. J. C. Visser, Directeur van N.V. Machinefabriek en Ijzergieterij „Hol land-Bergen op Zoom", vice-voorzitter van de A.V.N.IJ; Ir. J. van Achterberg, Directeur van N.V. „Industrie" v/h van Lohuizen Co. te Vaassen; Dr. Ir. M. van den Brandhof, Adj. Directeur van 's-Rijks Munt te Utrecht; Ir. L. F. Cooke, Inspecteur van het Nijverheidsonderwijs, 's-Gravenhage; Ir. A. baron Krayenhoff, oud-directeur van de Nederlandse Gieterij Stichting (op leiding personeel), Nederlands gedelegeerde in de inter nationale commissie voor personeelsopleiding; H. van Suchtelen, leider van het Gieterijcentrum (Metaalinstituut TNO) te Delft.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 9