VERENIGING Afdeling Handbal Afdeling Harmonie 27 (^)NIEUWS De jaarlijkse Algemene Leden vergadering is op 23 januari in het clubgebouw op de werf ge houden. Om de vergadering zo kort mo gelijk te maken, waren alle ver slagen van Bestuur en Commissies de leden per stencil toegezonden. Deze werden daardoor dan ook kort en bondig afgewerkt. De verkiezingen van Bestuur en Commissies hadden eveneens een vlot verloop, al was er in verband met het aftreden van de Contact en Propaganda-commissie nog wel het een en ander te vertellen. Deze commissie is in haar geheel af getreden; het bestuur had een nieuwe voorzitter aangezocht, maar de andere leden moesten uit de vergadering komen. De samenstelling van Bestuur en Commissies is als volgt: Bestuur: Voorzitter: L. J. Varewijck Secretaris: A. J. Boer Penningmeester: H. Overheul Voorz. V.T.C.: L. J. Boer Voorz. J.C.: P. de Jonge Verenigings-Technische-Comm.: Voorzitter: L. J. Boer Wedstr.secr.: P. M. Janssen lid: Mevr. P. Post-v. Zessen Jeugdcommissie: Voorzitter: P. de Jonge wedstr.secr.: J. C. Zonneveld leden: Mevr. D. Varewijck-Haring Mevr. R. Loman-Maris B. v. Noordennen Contact- en Propaganda-comm.: Voorzitter: P. v. d. Gaag leden: Mej. H. Smit F. Kuiper H. v. d. Lugt N. Verbeek Sporttoto-Commissie: Voorzitter: H. Overheul leden: Mevr. G. Overheul-de Raay B. v. Noordennen H. Biesheuvel C. Zonneveld Cl ubbladcommissie: A. J. Boer en J. N. J. 't Hart Op zaterdag, 21 januari jl. heeft de Harmonie haar jaarlijkse le denvergadering gehouden. In zijn openingswoord heette de voorzitter alle aanwezigen harte lijk welkom, in het bijzonder de Ere-vooriztter, ir B. Wilton, de voorzitter van het Hoofdbestuur der Personeelsvereniging, de heer C. Keyzer, alsmede de heer L. Th. Jansen, dirigent van de Har monie. De notulen en jaarverslagen van secretaris en penningmeester werden onder dankzegging goed gekeurd. Bij de bestuursverkie zing onderging het bestuur een wijziging. Aftredend waren de heren A. Grevenbroek, J. Jonge- breur en D. den Besten. De heer Grevenbroek stelde zich in verband met zijn gevorderde leeftijd niet herkiesbaar. Na een spannende verkiezingsstrijd tussen de heren A. G. Borgstein en B. E. Troos ter, zegevierde laatstgenoemde met de minimale meerderheid van één stem. De heer Den Besten wegens ziekte afwezig was eveneens niet herkiesbaar. Door zijn ziek te kon hij reeds geruime tijd zijn krachten niet meer aan de ver eniging geven. Op de vorige jaarvergadering werd daarom het bestuur reeds met één man uit gebreid, die thans de plaats van de heer Den Besten zal innemen. Gedurende vele jaren heeft Den Besten zich ingezet voor de be langen van de Harmonie, ook als bestuurslid, zodat een woord van dank op deze plaats niet mag ontbreken. De heer Jongebreur werd met algemene stemmen als lid van het bestuur herkozen. Ook de heer Grevenbroek (pl.m. 35 jaar lid) werd door de voor zitter dank gebracht voor alles wat hij voor de Harmonie heeft gedaan. Het bestuur ziet er thans als volgt uit: voorzitter: L. M. van Os le secretaris: A. J. Simpelaar penningmeester: L. Boer 2e secretaris: C. van Kapel bibliothecaris: J. Vos leden: J. Jongebreur en B. E. Trooster. Na de pauze volgde een bespre king over deelname aan een con cours in 1961. In overleg met de dirigent werd besloten aan één van de te houden concoursen deel te nemen, liefst zo dicht mogelijk bij huis. Vervolgens werd gesproken over een bus tocht in de komende zomer met bezoek aan één of twee sana toria. Voorts werd besloten een onder ling solisten-concours voor de le den te organiseren. De bij de rondvraag naar voren gebrachte problemen werden alle op prettige wijze opgelost. Het Bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 29