Enquete „De Kinderboot" Miss-W.F. Lentetochten Vakantietochten 27 ^)NIEUWS 50 m vlinderslag jongens 12/13 jaar: Han Verheyden 38.5 sec. 50 m vrije slag meisjes 14/15 jaar: Marian de Wit 32.1 sec. nieuw clubrecord; Joke den Held 33.1 sec. p.r. 50 m vrije slag jongens 14/15 jaar: Nico Knegt 31-9 sec. p.r. 4 x 50 m wisselslag persoonlijk heren: M. Geeratz 2.55.2 sec. 50 m rugslag dames: Tinie van Arnhem 42.5 sec. 50 m rugslag heren: Dick Chris ten 36.4 sec. p.r. 4 x 50 m wisselslag estafette da mes: M. de Wit, J. Knol, B. Dekker, T. van Arnhem in de tijd van 2.38.1 hetwelk ook een nieuw clubrecord opleverde. M. den H. Kontaktavond Op zaterdag, 27 mei a.s., wordt er voor de aktieve leden van waterpolo, wedstrijdzwemmen en kunstzwemmen een kontaktavond gehouden. Houdt u deze avond vrij Zie nadere aankondiging in het Sportfondsenbad. De kontaktcommissie. AFDELING ZWEMMEN ALGEMENE LEDENVERGADERING op maandag 15 mei 1961 in het Clubgebouw, werf Schiedam - Aanvang 20 uur Het Bestuur. Dat van de honderden onzer werknemers met kinderen bene den 14 jaar, slechts 63 het en quête-formulier inzake „De Kin derboot" ingevuld terugzonden, wijst op een zeer matige interesse voor deze rubriek. Van dit aan tal waren er 57 inzenders, wier kinderen altijd deze rubriek lezen en 6 inzenders beantwoordden de vraag met „zo nu en dan". Bij elkaar nog lang geen 10 ga ven dus antwoord. Nu is een vrijwillige enquête vaak een hachelijke onderne ming, te meer als de betrokkenen kinderen zijn. Het zijn nl. meestal de ouders, die een formulier moeten invullen en ieder weet uit eigen ervaring wel, hoe dat in de praktijk gaat. M.a.w. het resultaat van zo'n onderzoek is lang niet altijd de mening van alle belanghebbenden (hier dus de kinderen). Wel bleek uit een enkel formulier, dat een kind het had behandeld, nl. door een leuk briefje erbij te voegen of door een opmerking op het formulier te maken. In feite echter was voor vele kin deren de medewerking van de ouders onontbeerlijk. Mag men nu de bovengestelde conclusie zeer matige inte resse trekken en handhaven? Wat betreft het aantal inzen dingen zeker wel, al is dan de conclusie wij geven het toe voor enige aanvechting vatbaar. Niettemin zal bij het bepalen van de belangstelling voor „De Kinderboot" dit aantal inzendin gen als uitgangspunt en graad meter moeten dienen. Redactie Helaas is door een fout in onze oproep een als grap bedoelde op zet uitgegroeid tot werkelijkheid. Ondanks dat onder de oproep de beruchte 1 april-datum stond. Nu moet zo'n aprilgrap vanzelf sprekend zijn beslag krijgen op 1 april en in de betreffende me dedeling werd gevraagd foto's in te zenden vóór 8 april. Dit laatste is fout; er moest staan: inzenden op 1 april. Wij bieden hiervoor onze excuses aan. Tot zover de voorgeschiedenis. Maar nu zit de redactie met een hoeveelheid foto's. Wat te doen? Volgens de gegeven belofte heeft zij haar plicht als jury ver vuld, maar zij is niet tot een een parig besluit gekomen. Er is dus géén Miss-W.F. ge kozen. Hartelijk dank dames, voor de moeite en troost u met: Al zijt gij echt niet „Miss" Gij zijt toch echt niet mis. Is „Miss-zijn" echt niet mis. Nooit „Miss" is geen gemis. Redactie. Nederlandsche Spoorwegen Zes mogelijkheden voor mooie dagtochten in het voorjaar. Naast de Keukenhof zijn in dit programma nog 5 bekende dag tochten opgenomen. Dagtochten, waarvoor goedkope, gecombi neerde biljetten verkrijgbaar zijn aan de in de prijslijst vermelde stations. Deze speciale biljetten geven recht op 2e klasse treinreis en een met zorg samengesteld pro gramma. Deze folder „Lentetochten" is een voorloper van het boekje „Vakantiedagtochten 1961", dat begin mei verkrijgbaar zal zijn aan alle stations. Voor 1961 zul len 24 verschillende vakantiedag tochten in dat boekje worden op genomen. Maak van de mooie lentedagen gebruik om te genieten van de tere kleuren, de bloemen- en de bloesempracht, die u zeker op de door u gekozen „Lentetocht" zult zien.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 29