Met pensioen 21 (^NIEUWS het vererend W.F.-getuigschrift, vergezeld van een persoonlijk woord voor iedere jubilaris. Allereerst richtte de heer Wilton zich tot de heer Rooderkerk, die met zijn 50 jaren dienst één van de zeer weinigen is, die zulk een jubileum mogen meemaken. Spreker vond het bijzonder prettig, dat èn de jubilaris èn zijn vrouw hier aanwezig konden zijn na een tijd van ziekte. Veel, zeer veel wist spreker te vertellen uit de loopbaan van de heer Rooderkerk en hij roemde diens vakmanschap en het goede humeur. Het was dan ook met groot genoegen, dat hij de jubilaris - als eersteling - het gouden W.F.-insigne met briljant uitreikte. Zoals gebruikelijk waren ook nu van bedrijfszijde verscheidene belangstellenden aanwezig. Wij zagen hoofdchefs, bedrijfsleiders, assistenten en bazen uit de afdelingen scheepsbouw en machinebouw even als de chefs van de afdelingen Personeelszaken en Sociale Zaken en de secretaris van de Onderne mingsraad. Na het officiële gedeelte bleef het gezelschap onder het genot van koffie en gebak napraten over Nu en Toen. In de koffiekamer van Bedrijfskantoor West heeft men op 28 april afscheid genomen van de heer A. F. van der Gaag, groepsleider Tekenkamer Werktuigbouw. De heer C. de Koning heeft de vertrekkende functionaris toegesproken en voor hem en de andere aanwezigen het verleden doen herleven. Een indrukwekkend lange lijst van ob jecten uit vroeger jaren, waaraan de heer Van der Gaag heeft gewerkt, passeerde de revue. Hij is één van de weinigen in ons bedrijf, die tot in de finesses bekend is met het werk voor bagger- materiaal. Velen kwamen de nu gepensioneerde de hand ten afscheid drukken en brachten fraaie en nuttige geschenken mede als tastbaar teken van vriendschap en waardering. In de Machinefabriek nam de heer C. H. A. van Ameijde afscheid. Daar sprak ir. F. C. Smit het afscheidswoord en was er gelegenheid de vertrek kende baas persoonlijk de hand te drukken. Hier waren vele oud-collega's aanwezig. Vanzelfspre kend waren ook hier geschenken de tolk van waar dering.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 25