Excursies April-Mei Dankbetuigingen (^NIEUWS 36 Maandag 10, dinsdag 11 en donderdag 13 april Christelijke Technische School te Zwijndrecht (3 groepen van 50 personen). Woensdag 12 april Université de Liège Belgique (8 personen). Dinsdag 18 april Casimir Lyceum te Amstelveen (34 personen). l'Ecole Polytechnique de l'Université de Lausanne (45 personen). Woensdag 19 april Research-Vereniging voor de Meubel- en Matras sen Industrie te Amsterdam (40 personen). Vrijdag 21 april Machinistenschool te Terschelling (15 personen). Maandag 24 april Politecnico di Milano (27 personen). Dinsdag 25 april Amersfoorts Lyceum te Amersfoort (8personen). Woensdag 26 april Technische School Maarsbergen gem. Maarn (44 personen). Dinsdag 2 mei 2e Technische School Beukelsdijk te Rotterdam (47 personen). Donderdag 4 mei Hogere Technische School te Rotterdam (35 personen). Maandag 8 mei Technische School te Nijmegen (50 personen). Dinsdag 9 mei Uitgebreid Technische School te Leeuwarden (26 personen). Woensdag 10 mei Christelijke Technische School „Prins Bernhard" te Groningen (34 personen). Werkplaats Kindergemeenschap te Bilthoven (62 personen). Woensdag 10 mei Ter gelegenheid van de tewaterlating t.t.s. „Armagnac" 9 V.G.L.O. scholen uit Rotterdam, Schiedam en Vlaardingen, 4e klasse R.H.B.S. Schiedam, 4e klasse L.T.S. Schiedam, groep bankwerkers. Totaal 800 leerlingen. Hierna volgde een bezoek aan de Bedrijfsschool. Hiermede betuig ik, mede namens mijn kinderen, mijn op rechte dank aan directie, bazen, voorlieden en collega's voor de belangstelling en het medeleven betoond tijdens ziekte, overlijden en teraardebestelling van onze geliefde en zorg zame man en vader. Mevr. M. VLIEGENTHART-ELDERKAMP Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega s, be stuur en leden van „De Krukas" voor de blijken van belang stelling en de cadeaus onder couvert, welke hij in verband met zijn 50-jarig jubileum mocht ontvangen. J. ROODERKERK. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en pleeg kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling, de cadeaus en de bloemen, welke hij bij zijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. A. W. RIEMSDIJK. Mede namens mijn vrouw, wil ik directie, chefs, collega's en anderen hartelijk danken voor de prachtige verrassingen, welke mij werden aangeboden ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. M. v. d. BERG. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan directie, bazen en collega's voor de ge schenken onder couvert en de blijken van belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. W. J. BLOM. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan directie, chef, bazen en collega's voor de geschenken onder couvert en de belangstelling bij zijn 25-jarig jubileum. J. VAN LOON. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote, zijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiding, bazenvereniging, collega's en personeel van de afdeling koperslagerij, voor de cadeaus onder couvert en de bloemen, welke hij mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. L. LUBEEK. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en leden van de bazenvereniging voor de vele blijken van belang stelling en de cadeaus bij zijn 25-jarig jubileum. P. D. MEYER. Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn op rechte dank aan directie, chef, bazen, collega's en de vereni ging „De Tolerans" voor de prachtige cadeaus, de bloemen en de vele blijken van belangstelling, welke ik heb onder vonden bij mijn 25-jarig jubileum. W. OOSTERLEE. Mede namens mijn vrouw en kinderen, betuig ik mijn har telijke dank aan allen voor de mooie geschenken en de belangstelling bij mijn afscheid van het bedrijf wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. C. H. A. v. AMEIJDE. Langs deze weg betuig ik allen die mij bij mijn afscheid op 28 april 1961 wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd van hun waardering, vriendschap en belang stelling hebben blijk gegeven, vergezeld van het aanbieden, van fraaie en nuttige geschenken, mijn hartelijke dank. A. VAN DER GAAG. Hiermede betuig ik mijn oprechte dank aan alle collega's en leden van „De Tolerans" voor de belangstelling bij het afscheid van de fabriek in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. G. TINDAL.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 40