VERENIGING Dankbetuigingen Afdeling Harmonie „De Pijp" Afdeling Schaken (^)NIEUWS 20 In Memoriam Op zaterdag, 5 augustus, bereikte ons het treurige bericht, dat de heer D. den Besten in de ouder dom van 67 jaar was overleden. De heer Den Besten was een van de oprichters van de Harmonie W.F. Als secretaris heeft hij steeds met veel ijver en toewijding de belangen van de Harmonie op uit stekende wijze behartigd. Zelfs in moeilijke tijden wist de heer Den Besten door zijn opti misme bij de anderen de moed er in te houden. Het zal daarom voor hem een grote voldoening zijn ge weest, dat hij de Harmonie heeft mogen helpen opklimmen tot in de hoogste regionen. In I960 mocht hij het feit herdenken, dat hij 35 jaar lid van onze vereniging was. Helaas kon de heer Den Besten de laatste jaren wegens ziekte niet meer actief aan het vereni gingsleven deelnemen. Dat hij dik wijls met zijn gedachten bij de Harmonie was, lijdt geen twijfel. Bij de teraardebestelling waren o.a. aanwezig de ere-voorzitter van de Harmonie, de heer ir. B. Wilton, de heer C. Keyzer als voorzitter van het Hoofdbestuur, de heer J. F. Pala als erelid en voormalig di rigent, het bestuur der Harmonie en enkele leden. Wij allen hopen, dat de heer Den Besten de rust heeft gevonden, die hij na zijn ziekte zo heeft verdiend. Dat hij ruste in vrede. Het Bestuur. De jubileum-vereniging „De Pijp" deelt mede, dat haar secretaris, de heer Hazebroek, wegens het berei ken van de 65-jarige leeftijd en het daaruitvoortvloeiende vertrek, zijn functie heeft overgedragen aan de heer G. v. d. Burg (las- loods). Ook de huishoudelijke competitie 1960/1961 behoort weer tot het verleden. Na een spannende strijd is de heer Sloof no. 1 en dus kam pioen geworden, gevolgd door de heer Grevenbroek als no. 2. De strijd voor de 3e en 4e plaats tus sen de heren Hamerslag en De Bruin is nog gaande. Het is wel gebleken dat bovenge noemde vier heren momenteel onze sterkste spelers zijn. Wie van de Wiltonnezen neemt het op zich om deze schakers in 1962 te ont tronen Een prachtig resultaat bereikte on ze heer v. d. Ree in de wedstrij den om het persoonlijk kampioen schap van de Nieuwe Rotterd. Schaakbond, door in de Ille klasse als no. 1 uit de bus te komen. Heren Sloof en v. d. Ree, ook van deze plaats hartelijk gefeliciteerd! En nu de toekomst. Op 11 septem ber a.s. hopen we onze jaar lijkse ledenvergadering te houden, des avonds 8 uur in het Clubge bouw. Ook belangstellenden zijn hartelijk welkom. Eventuele voor stellen kunnen vrijelijk naar voren gebracht worden. Tot onze spijt kregen wij bericht dat onze jeugdige speler De Graaf, die zich in één jaar tot de boven ste plaatsen wist op te werken, we gens werkzaamheden elders moest bedanken als lid. Wij hopen dat hij in zijn verdere loopbaan ook veel succes zal mogen hebben. En dit is dan wel weer ons voornaamste verenigingsnieuws. Nu reeds spreken wij de wens uit, dat in de komende win tercompetitie zowel onze spelers persoonlijk als onze tientallen goe de resultaten mogen behalen. Werkt u daar ook aan mee? Het Bestuur. Ondergetekende betuigt, mede namens haar zoon, haar har telijke dank aan directie, chefs, collega's en allen, die hun belangstelling hebben getoond bij het overlijden van haar innig geliefde man. Wed. M. N. SMIT-JANSSENS. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens haar kinde ren, haar dank aan directie, bazen en collega's voor de be langstelling tijdens de ziekte en het overlijden van haar man. Mevr. H. J. VALSTER-HARMS. Ondergetekende dankt directie, chef en personeel van de af deling Smeedpers voor de belangstelling en het medeleven bij het overlijden van haar man. Mevr. P. E. VISSER-ROSENBERG. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan directie, chefs, collega's en personeel voor de vele blijken van belangstelling en de cadeaus, welke hij bij zijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. Ook de bandopname met de gesproken gelukwensen van zijn collega's en kantoorpersoneel, was voor hem en zijn familie een ware belevenis. A. v. KEMPEN. Mede namens vrouw en kinderen betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en cadeaus bij zijn 25-jarig jubileum ontvangen. P. L. C. BOENDER. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chef, bazen en collega's afdeling Branders voor het cadeau onder couvert en de bloemen, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ont vangen. P. J. RICHARD. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, onderbazen, voorlieden en collega's van de afdeling Maga zijndienst voor de mooie cadeaus en de goede wensen bij' zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd. P. HAASSEN. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn har telijke dank aan baas, voorlieden, collega's en „De Vuur steen'' voor het cadeau onder couvert bij zijn afscheid, we gens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. C. SCHEEPMAKER.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 22