Dankbetuigingen Kontaktavond (^NIEUWS 20 winnaar van deze 5-kamp. Het zal een spannend evenement worden. We verwachten dan ook, dat ieder lid onze deelnemers komt aanmoedigen. De toegang is gratis. De kaarten zijn verkrijgbaar bij: C. van Wijngaarden, Lange Ha ven 68, Schiedam. J. v. d. Munnik, Prof. Treublaan 13, Schiedam. W. Knol, van Maanenstraat 30, Schiedam. M. den Held, Lekstraat 72b, Schie dam. Op 4 november aan de kassa, zo lang de voorraad strekt. De wedstrijdnummers zijn: 50 m schoolslag voor dames en heren; 50 m rugslag voor dames en heren; 50 m vrije slag voor dames en heren; 4 x 50 m wisselslag estafette voor dames en heren; 10x50 m vrije slag estafette, ge mengd. Hierna zullen er polowedstrijden zijn van de Dames W.F.Doek- yard en Heren W.F.—C.W.P. Verder wordt het programma aan gevuld met showzwemmen. U mag deze wedstrijden niet voor bij laten gaan, dus tot 4 november a.s. M. den H. Op 11 november a.s. wordt er een kontaktavond gehouden voor onze aktieve wedstrijdleden van de af delingen wedstrijdzwemmen, wa terpolo en kunstzwemmen. De vorige avond, in april 1961, was een groot succes. Wij hopen dit ook van de komende kontakt avond. Reserveer 11 november en vergeet vooral niet deze avond te bezoeken. De uitnodiging krijgt u thuis gestuurd. De Kontaktcommissie Hiermede betuig ik, mede namens mijn kinderen, mijn oprechte dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en het medeleven betoond tijdens de ziekte, met het overlijden en bij de teraardebestelling van onze geliefde man en zorgzame vader. Mevr. A. PLAISIER-VERLINDE. Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik hiermede mijn oprechte dank aan directie, chefs en collega's voor de prachtige cadeaus en de bloe men, welke ik ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. U allen hebt ons een onvergetelijke dag bezorgd. H. J. BROBBEL. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's van de afdeling Schil ders voor het cadeau onder couvert en de bloemen, welke hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvan gen. J. A. HERSBACH. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn kinderen, zijn dank aan directie, bazen en col lega's voor de cadeaus en de bloemen, die hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. C. MEELDIJK. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's en personeel M.F. II voor de belangstel ling en de cadeaus bij zijn 25-jarig jubileum. J. NOBEL Hiermede betuig ik, mede namens mijn echtgenote, mijn hartelijke dank aan allen, die blijk van belang stelling gaven bij mijn afscheid wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leeftijd. P. HARREMAN. Hiermede betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiders, chef en bazen voor het prachtige cadeau, hetwelk hij mocht ont vangen bij zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. G. KRUIDENIER. Hiermede betuigt ondergetekende, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan bazen, voor man en collega's van de lasvloer voor de mooie cadeaus en de goede wensen bij zijn afscheid we gens het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd. J. MEURS Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen, voorlieden en collega's voor de mooie cadeaus en de vele blijken van belangstel ling bij mijn vertrek wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd. M. PRUIJN. Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn oprechte dank aan chefs, bazen en collega's voor het cadeau onder couvert, hetwelk ik mocht ontvangen bij mijn afscheid wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. P. A. J. VERBURGH. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan bazen, collega's en het ju bileumfonds voor de cadeaus en de goede wensen bij zijn afscheid in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. P. A.VONK. Mede namens mijn vrouw en zoons betuig ik ba zen, collega's en de leden van „De Vlamboog" mijn hartelijke dank voor het mooie cadeau, het welk ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn afscheid in verband met het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd. S. DE WAAL.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 22