JUBILEA MET ZILVER EN GOUD 3 (^NIEUWS Op de jubileumbijeenkomst in de kantine van het Hoofdkantoor was op 29 september jl. ook aanwe zig de loco-burgemeester van Vlaardingen, de heer H. K. van Minnen. Deze was met een bepaalde op dracht naar W.F. gekomen. Het was nl. 40 jaar ge leden, dat de heer H. J. Brobbel in dienst van het bedrijf kwam. Alvorens over te gaan tot zijn be paalde taak t.a.v. deze jubilaris zei de heer Van Minnen o.m. het volgende: „Duizenden werknemers in deze omgeving bou wen aan de toekomst van de bedrijven, waarin zij werkzaam zijn en daardoor aan het welzijn van de gehele maatschappij. Het zou niet goed zijn als men elke dag met het bekende schouderklopje werd beloond, maar het is wel juist dat een enkele maal iemand in het openbaar wordt gehuldigd voor het geen hij heeft gepresteerd." Vlaarding's loco-burgemeester deelde vervolgens mede, dat aan de heer Brobbel de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau is verleend, omdat hij zich ook buiten zijn dage lijks werk op maatschappelijk terrein in de gemeente Vlaardingen heeft onderscheiden. „Het verheugt mij, dat deze onderscheidingen niet meer beperkt blijven, maar ook ten deel val len aan hen, die zich in het meer eenvoudige werk hebben onderscheiden. Het is tevens prettig, dat ik te midden van uw naaste familie en van uw directie deze ere-medaille mag uitreiken. Het is immers ook een bepaald eerbetoon voor de hoogste lei ding van een bedrijf als de werknemers op deze wijze worden gehuldigd." Vervolgens sprak ir. Woltjer de 5 jubilarissen en hun dames toe en behoefde - naar hij zeide - niet veel toe te voegen aan de woorden van de heer Van Minnen. Allereerst reikte spreker aan de heer Brobbel de draagmedaille uit, behorende bij de zo juist geschonken ere-medaille en vertolkte de dank baarheid van de directie t.a.v. de persoon en het werk van alle jubilarissen. Daarna ontvingen zij het gouden W.F.-insigne, de gebruikelijke gratifi catie en het vererend diploma. Voor de „stille me dewerking" dankte ir. Woltjer de aanwezige dames. Hij kan zich nl. voorstellen, dat mannen na een werkdag, voorzien van enigszins onprettige bele venissen, bij hun thuiskomst wat minder spraakzaam zijn. Het kan ook voor komen, dat de thuiskomst i.v.m. het werk een „latertje" wordt. „Als u dit dan in stilte weet te verwerken, zijn wij u daar dankbaar voor", besloot onze directeur. Na de felicitaties door de aanwezige belangstellen den uit het bedrijf bleef het gezelschap nog. enige tijd bijeen als goed begin van een prettig jubileum weekend.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 5