Afdeling Tafeltennis Afdeling Tennis 29 (^NIEUWS Het jaar 1961 is voor de afdeling Tafeltennis niet ongunstig verlo pen. Het 3e team behaalde het kampioenschap 3e klasse en pro moveerde naar de 2e klasse, terwijl de overige teams zich alle kon den handhaven. Door het vertrek van enige spelers zullen we thans een heel wat zwaarder seizoen tegemoet gaan. De situatie in de thans lopende competitie is nu zo, dat we mei 3 teams in de 2e klasse en 1 team in de 4e klasse uitkomen. Het le team staat op de 3e plaats en hand haaft zich wel. Moeilijker wordt het voor het 2e en 3e team. Het 2e team bezit pas 1 punt en bezet de op één na laatste plaats, maar we verwachten wel dat het zijn plaats zal kunnen behouden. Het 3e team, dat zeer verzwakt is, zal het zeer moeilijk krijgen, terwijl het 4e team zijn plaats in de 4e klasse wel zal behouden. Gaarne wensen wij de directie, het hoofdbestuur, besturen en leden van zusterverenigingen een goed en sportief 1962 toe. Het Bestuur De belangstelling voor onze ten nisclub neemt toe. Dit is een ver heugend verschijnsel. In de maanden mei en juni wer den de landelijke competities ge speeld, waarin wij dit seizoen uit kwamen met twee zondag-teams en één zaterdagmiddag-team. De resultaten waren verdeeld. Ons „good old team I" werd als van ouds kampioen klasse V. De pro motiewedstrijd tegen „Oude Rijn I" was zeer spannend; met een verschil van enkele games ver speelden wij onze promotiekans. Wij hopen dat het ons het volgen de seizoen beter zal lukken. Ons tweede team eindigde op een goede 2e plaats, hetgeen een mooi resultaat te noemen is, omdat de teamsamenstelling diverse keren wisselde vanwege vroege vakantie gangers. Ons zaterdagmiddag-team beleefde „de première" en eindigde dan ook in de staartmoot. De opzet was namelijk om jeugdige spelers en speelsters wat te doen acclama- tiseren in het wedstrijdmilieu, het geen beslist aan de verwachtingen heeft voldaan. Tegen eind augustus is ons jaar lijks baan-toernooi gehouden, dat, onder leiding van de heer Bies heuvel, zeer bevredigend is ver lopen. Het gaf volop strijd te zien, zowel onder de jeugd als onder de meer oudere deelnemers, getuige het verwisselen van de dames- en heren-wisselbeker. Mejuffrouw Van Kempen behaal de de beker in het dames-enkel spel. Bij de heren zag de heer Kulik kans om in een zeer sportief duel de zo begeerde trofee op de heer Creutzberg te veroveren. Iedereen heeft volop genoten van deze wedstrijden die hartverwar mende momenten opleverden. Aan belangstelling heeft het zeker niet ontbroken, hetgeen aan ons toer nooi een prettige sfeer heeft ge geven. Gaarne wensen wij de directie en het hoofdbestuur en alle leden van de vereniging Wilton-Fijenoord van harte een voorspoedig 1962 toe. Het Bestuur Afdeling Voetbal Het bestuur van de afdeling voet bal kan op een gunstig jaar terug zien, al bracht het seizoen 1961/ 1962 niet het begeerde kampioen schap met promotie naar de eerste klasse. De goede onderlinge ver standhouding was weer herwon nen, wat voor een teamsport een belangrijk winstpunt is. Ondanks het matige bezoek bij de training zijn voor het seizoen 196l/'62 de verwachtingen hoog gespannen, getuige de standen op de ranglijst van de vier elftallen, nl.: het eerste elftal bezet de tweede plaats met 1 punt achterstand op de koploper; het tweede elftal deelt de eerste plaats met 2 andere verenigingen; het derde elftal staat eenzaam op de eerste plaats met 9 punten voorsprong op nr. 2, die echter 3 wedstrijden achterstand heeft en het vierde elftal staat op de tweede plaats met 4 punten achterstand op nr. 1. Al met al goede prestaties van onze spelers. De juniorafdeling draait momen teel met ca. 50 leden, onderge bracht in een A-, B-, C- en pupil len-elftal. Het aantal totodeelnemers steeg in belangrijke mate, wat ons tot grote steun is. Tenslotte maken wij van deze ge legenheid gebruik om directie, hoofdbestuur, besturen van andere verenigingen, leden en ondersteu nende leden, een prettige jaarwis seling en een voorspoedig 1962 toe te wensen en wij spreken de hoop uit, dat het jaar 1962 veel jonge W.F.-ers en huisgenoten aan onze vereniging zal weten te bin den. Het Bestuur Afdeling Zwemmen Jaarverslag. Als wij in het kort de wedstrijden van onze wedstrijdleden de revue laten passeren, dan springt direct

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 31