Dankbetuigingen 31 (^NIEUWS een achterstand. Er moest een won der gebeuren om de beker nog te winnen. En dat kwam, want laat Shell nu op hetzelfde nummer voor heren ook gediskwalificeerd worden, zodat we met de laatste estafette praktisch gelijkstonden met Shell. De twee grote rivalen hadden de 10 x 50 m vrije slag estafette nog voor de boeg. De spanning zat er in, iedereen voelde het aan. Men ging er eens extra goed voor zitten om deze strijd te zien. De Shell, die z'n poloploeg inge schakeld had, begon goed. Ze na men in de eerste baan een voor sprong, die ze hardnekkig verde digden. Tot en met de zesde zwem mer konden we er niets aan doen; ze bleven voor. Maar W.F. had al het kruit nog niet verschoten. Joke den Held ging als 7de in het wa ter. Ze zorgde dat de voorsprong van Shell kleiner werd. Toen ging Mathieu Geeratz in het water. Met enorm veel vuurwerk kwam hij zowaar gelijk met Shell aan. We stonden met nog 2 zwemmers voor de boeg weer gelijk. Het restant was toevertrouwd aan Marjan den Held en Rob Bijloo, zij vochten als nooit te voren met als resul taat, dat wij met een armlengte wonnen. De hele W.F.-ploeg rilt nog, als ze aan deze estafette te rugdenkt. Hierna beging de jury de blunder eerst Shell winnaar van de vier kamp te verklaren en daarna W.F. Wat zich bij deze twee wedstrijd- ploegen afspeelde, laat zich een voudig raden: afwisselend blijd schap en teleurstelling. Dat in dit verslag de ploegen van R.E.T. en Dockyard niet genoemd worden, komt, omdat zij in het totaal klassement te ver achter ble ven, ofschoon zij individueel zeer sterke zwemmers en zwemsters hebben. Vooral de R.E.T. heeft een sterke herenploeg. Dockyard moet het van een paar wedstrijd zwemmers hebben, terwijl Shell en W.F. in de breedte een goede ploeg hebben. Alle zwemmers tel len mee. Nog een dankwoordje aan C. Maarschalkerwaard, M. van Wijk, T. van Arnhem, N. de Knegt, die onopgemerkt de estafettes versterk ten en gezwommen hebben of er een gouden wisselbeker op het spel stond. Met ongeduld wachten we de vier kamp van volgend jaar af. Er broeit iets van revanche nemen bij de Shellzwemploeg. De Techn. Comm. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtge note, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling en de cadeaus, ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. W. LUGTHART. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's, bestuur en leden van ,,De Vlamboog" voor de belang stelling en de cadeaus ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. K. NETTE Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, assistenten, jubileumfonds, bazenvereniging, col lega's en afd. Bedrijfsdienst, voor de cadeaus onder couvert, de prachtige geschenken en de bloemen, die hij ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. C. J. M. RIBBENS. Ondergetekende betuigt, ook namens vrouw en zoon, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en de afdeling Kokers Nieuwbouw voor de ondervonden belangstelling en de cadeaus bij zijn 25-jarig jubileum. H. SNOEY Ondergetekende zegt, mede namens zijn vrouw en kinderen, allen van harte dank voor de belangstelling en de cadeaus, die hij mocht ontvangen bij het af- scheidnemen van W.F. in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. C. M. VAN DEN BOOGERT Bij het verlaten van het bedrijf wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd betuigt onderge tekende zijn welgemeende dank aan directie, Genees kundige Dienst, Chefs, Tijdcontrole, afdeling Revali datie en alle vrienden, voor de goede behandeling en de belangstelling tijdens zijn ziekzijn. Y. C. DE ROODE. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan chefs, bazen, het garage- personeel, bs. Meyer en de transportafdeling Nieuw bouw, voor de blijken van kameraadschap en de mooie cadeaus bij zijn afscheid op 1 december 1961, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Het is voor hem een onvergetelijke dag geweest. A. H. DE ZEEUW.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1961 | | pagina 33