Het - zit - erop! VERENIGING The W.F.-Music Boys Afdeling Zwemmen (^NIEUWS 22 De serie van eenentwintig perso- neelsf eestavonden en vier oud- werknemersbijeenkomsten werd met een daverend slot op 5 maart in Musis Sacrum beëindigd. Er zijn over en weer vele dankwoorden gesproken. Voor de pauze heeft allereerst ir J. E. Woltjer op het podium de beide Carrells harte lijk dank gezegd voor hetgeen zij - met hun medeartiesten - tij dens de tournee aan de W.F.- werknemers hebben gebracht. Hij bood hun als aandenken een al bum met foto's van hun optreden aan. Ook het O. en A.-bestuur mocht waarderende woorden in ontvangst nemen voor de goede organisatie. Een langdurig applaus uit de zaal liet wel zeer duidelijk blijken, dat men het volkomen eens was met de heer Woltjer. Onmiddellijk nadat Rudi Carrell zijn laatste noot de wereld had ingeslingerd en het applaus ver stomd was, stond het gehele re vuegezelschap op het toneel te luisteren naar de heer J. v. d. Broek, die namens het personeel en de oud-werknemers alle ar tiesten bedankte. „Tevens maak ik van deze ge legenheid gaarne gebruik onze di rectie te danken voor deze serie feestelijkheden," zei hij. Ook deze spreker kwam niet met lege handen. De damesartiesten kregen een bouquet en de heren werden verblijd met iets, dat eveneens door geur en kleur tot een „verheven" stemming kan leiden. Toen het publiek huis-toe was heeft André Carrell in de per soon van de heer Van den Broek alle organisatoren op ware ar tiestenmanier lof toegezwaaid. Met heerlijke vondsten uit een rijk voorzien kunstenaars-vocabulair gaf hij zijn visie op deze W.F.-tour- nee. De heer Van den Broek kon er gewoonweg niet onderuit! Hij werd gedwongen tot een wederwoordDaarin zei hij o.m. dat hij zo langzaamaan tijdens de 25 voorstellingen André als een broeder was gaan beschouwen. (Overigens hadden wij - de toe hoorders - dit reeds begrepen uit de „Zusterlijke" behandeling, die de heer Van den Broek van de damesartiesten ontving na de aanbieding van de bloemen Aan het einde gekomen van de tournee 1962 geven wij nog en kele indrukken. Elke voorstelling werd zeer druk bezocht. Er heers te voortdurend een prettige stem ming. De onvoorziene programma-moei lijkheden, ontstaan door het on geval van Rudi Carrell, werden keurig opgevangen. De bediening in de verschillen de zalen verliep zonder stagnatie. Het laatste dat wij vernamen? Een zucht van verlichting ge slaakt door vele O. en A.-be stuursleden. Het is de kleinste afdeling van de Personeelsvereniging W.F. Zó klein dat velen onzer de leden bij naam kennen. Geen wonder overigens Bij vele gelegenheden komen deze „Boys" voor het voetlicht: bij oud-werknemerstochten, op O. en A.-avonden, op vele festivi teiten van andere zusterafdelin- gen. Waarom wij hier over deze ac tieve en homogene groep schrij ven? De kleinste afdeling is in maart 10 jaar „Jong" geworden. Hartelijk gelukgewenst en volhouden maar, Boys! Eén der leden (de naam noemen wij niet, maar hij „bewerkt" meer instrumenten dan alleen de „sax") zei er desgevraagd dit van: „En het leuke ervan is, dat wij het grote voorrecht hebben onze bezoekers naar onze pijpen te la ten dansen en ze doen het nog graag ook!" Redactie. NATIONALE VIERKAMP Op zondagmiddag, 18 februari, werd in het Kolpabad te Vlaar- dingen een nationale vierkamp ge houden. De deelnemende verenigingen waren Start Schiedam, Zilver meeuwen uit Wassenaar, W.F., en de organiserende vereniging W.I.K. Het was de eerste keer dat Wil- ton-Fijenoord tegen deze vereni gingen uitkwam, dus zagen wij met spanning de wedstrijd tege moet. Het viel allemaal nogal mee, want vanaf de eerste nummers namen wij een voorsprong, die we hebben kunnen behouden tot het laatste nummer toe. Behalve op de 50 meter rugslag-Dames, toonden we ons op alle verdere nummers heer en meester. Er werd bijzonder snel gezwom men, zodat er heel wat verbete ringen van persoonlijke- en club records waren. Op de 100 meter Schoolslag-Da mes startten G. v. Wijngaarden- Krikke en R. Driessen-Touw. Hun tijden waren resp. 1.37.9 en 1.40,en Greet werd met deze tijd tweede. Ditzelfde nummer voor Heren bracht de gebroeders Driessen aan de start. Harm won in 1.25.2 sec. en Nico werd tweede met 1.30.6 sec. De 100 meter vrije slag Dames werd gewonnen door Joke den Held in 1.16.3 sec. wat een per soonlijk record was. Marian de Wit maakte 1.23.2 sec.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 24