11 (^NIEUWS den, worden de vraagstukken talrijker. De leiding gevenden komen daardoor vaak voor moeilijkheden te staan zoals die in het verleden niet of nauwe lijks voorkwamen en daarom is het zaak, dat de lei ders op alle gebied voorlichting krijgen wil men de nieuwe ontwikkelingen aankunnen. Ik ben blij, dat wij over competente mensen beschikken, die het hoofd kunnen bieden aan deze situatie. Het stemt mij plezierig, dat ik de leiding nu kan overgeven aan jongere, maar niettemin ervaren krachten en ik hoop van harte dat ook zij op de zelfde hulp en medewerking van u kunnen ver trouwen, welke u mij gedurende de afgelopen periode heeft willen verlenen. En mag ik nu allen, die hebben bijgedragen tot het mooie geschenk, dat mij bij monde van de heer Zantvoort is aangeboden, hartelijk dankzeggen. U kunt ervan verzekerd zijn, dat ik er vele genoeg lijke uurtjes in zal doorbrengen, waarbij vanzelf sprekend onze gedachten vaak zullen verblijven bij hen, die hiertoe hebben bijgedragen. Tenslotte zou ik de heer Zantvoort nog willen verzoeken onze dank tevens te willen overbrengen aan de overige leden van de commissie, die zich hebben beijverd om ons dit mooie en nuttige geschenk aan te bie den." Tot de vertegenwoordigers uit diverse landen sprak de heer Muilwijk het volgende: May I now address a few words to our friends from abroad, who came from far. My wife and I are very happy that so many of you have taken the trouble to come up here just in order to shake hands and have a glimpse of me. I am very grateful to all of you for the spontan eous kindness and friendship you have bestowed on me during all these years, and I will never forget the hospitality I always enjoyed when staying at your respective places. The task which I was put to was after all not so very difficult as you may have thought. Through your help and your kind co-operation I was able to carry along as I did and I do hope that in the future you will render to my sucessor the same assistance as you have always given me. finally I have to thank you for the beautiful present in which you have partaken. We both wish you and your families all the best for the future." Enkele belangrijke data: De heer Muilwijk is op 20 maart 1920 bij de N.V. Wilton's Machinefabriek en Scheepswerf te Rot terdam op de afdeling Reparatie in dienst getreden In 1926 werd hij belast met de leiding van de afde ling, die de financiële zijde van de uitgevoerde reparaties moet afwikkelen. Met het groeien van het bedrijf werd deze afdeling uiteraard steeds groter en belangrijker. Dit bracht vele contacten met de technische diensten van binnen- en buitenlandse re derijen met zich mede, waarvoor de heer Muilwijk in vroeger jaren veel tussen de wielen zat en in later jaren veel van vliegdiensten gebruik maakte. In 1949 werd de heer Muilwijk benoemd tot onder directeur der Vennootschap. Oude bekenden van de heer Muilwijk

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 13