OFFICIËLE MEDEDELINGEN Personalia voorzitter: C. Keyzer L. Giphart leden: J. Koppe B. Blommers Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronver melding. De kopie voor het julinummer dient vóór 10 juli in het bezit van de redactie commissie te zijn. (Zie pagina's 17 en 18) De tijd, dat bij de uitbetaling slechts een bescheiden specificatie van de inhoud óp het loonzakje was geschreven, is reeds lang voorbij. Bij de invoering van de zogenaamde loonslip, welke uitvoerig weergeeft welke factoren een rol hadden gespeeld om tot het netto te ontvangen bedrag te komen, werd in een grote behoefte voorzien. De voortschrijdende mechanisatie is er de oorzaak van, dat de zo vertrouwde loonslip enigszins zal moeten worden herzien. In principe verandert er niet veel, doch de nieuwe bewerking maakt het noodzakelijk, dat in elke, op de loonslip voorko mende kolom slechts één bedrag kan worden afge drukt. Hierdoor is het noodzakelijk geworden, dat van een zogenaamd codenummer moet worden gebruik gemaakt. Te beginnen met week 27 - 1962 zullen de nieuwe loonslips worden gebruikt. Op elke slip staat af gedrukt welke betekenis aan de verschillende code nummers moet worden gegeven. Van elk van een codenummer voorzien bedrag kan dus worden nagegaan waarvóór de bijbetaling of inhouding wordt gedaan. Wij zijn er van overtuigd, dat het lezen van de nieuwe loonslip geen bijzondere moeilijkheden zal opleveren. Pers. Administratie uur- en weekloners. Joh. G. Cool Aangesteld tot onderbaas ingaande 1 juni 1962: W. Dijksma - vaartuigendienst pag. 2 pag- 2 Pag- 1 Pag. 4 Pag- 3 Pag- 6 Pag- 10 pag. 11 Pag- 12 Pag- 13 pag. 16 INHOUD: Officiële mededelingen omslag Personalia omslag De heer C. J. A. van Daalen bij zijn afscheid benoemd lot Ridder in de orde van de Nederlandsche Leeuw Ongeluk of 'tets anders? Jubileumviering (toen en nu) Uit de Oude Doos (28). s.s. „Staten dam" Willy Wilton-Fonds Bij de afd. Reparatie zijn met ingang van 1 maart 1962 de volgende wijzigin gen gebracht in de bezetting van de leidende functies Bedrijfsschoolnieuws, Examentijd Bedrijfsschool-Kampeer-Centrum Mededelingen van de maatschappelijk werkster Ra ra wal is dit? Twee met dezelfde naam? Foto'spagina's 17 en 18 Excursies mei-juni 1962 pag. 17 Ja en neen (gedicht)pag. 18 Cursus Bijscholing plechten en Branden sluit af met 33 geslaagdenpag. 19 In Memoriampag. 20 Verlenging Dok 5pag. 21 Veiligheidsnieuws Opmars naar steeds grotere veiligheid blijft doorgaanpag. 22 De feestmuls oppag. 23 Vërkeerstip van de ANWB: Bromfiet ser, bel bij inhalenpag. 23 De Kinderboot Het dagboek van Droppiepag. 24 Rode tranenpag. 23 Vereniging W.F. Afdeling Fotografiepag. 28 Fotowedstrijd 1962 pag. 28 Afdeling Harmoniepag. 29 Afdeling Hengelsportpag. 29 Afdeling Voetbalpag. 29 Dankbetuigingenpag. 30 Jubilarissen van de maandpag. 32 en omslag pag. 3 REDACTIE-COMMISSIE: KOPIE VOLGEND NUMMER: FOTO VAN DE MAAND: In verband met het bereiken van de pensioenge- rechtigde leeftijd is per onderstaande data eervol ontslag verleend aan F. Burger help. plaatw. 9-6-1962 A. J. Grevenbroek el. lasser 23-6-1962 J. Flecken Groepsl. Techn. Archief Wtb. 30-6-1962 A. Rook aanhouder 7-7-1962 Chr. A. Vermeij boorder 7-7-1962 corveeër 14-7-1962

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 2