Dankbetuigingen (^NIEUWS 30 Schipper, toonde deze zich bijzonder tevreden met de promotie naar de le klasse K.N.V.B. afdeling Rotterdam. „Wij willen vanzelfsprekend wel verder, maar zullen in de eerste plaats het bereikte resultaat consolideren om te vermijden dat het zo gaat als in vorige jaren. Toen volgde nl. na de opgang spoedig een teruggang. Om ons doel' te bereiken zullen wij hard blijven oefenen. Het is wel jam mer, dat wij nu juist met terreinmoei lijkheden zitten, want training in een zaal is niet zo doelmatig als op het voetbalveld. En op een geleend veld is er wel eens stagnatie in de training", aldus de heer Schipper. De voorzitter toonde zich dankbaar voor de steun, die de afdeling Voetbal had ontvangen van directie en hoofd bestuur. Hij wees daarbij o.a. op de aanleg van de verlichting op de sport terreinen. In zijn sluitingstoespraak deed de heer Schipper o.m. het interessante verhaal over de enerverende strijd tussen Nestoro en W.F. Het was al sinds het seizoen 1960-1961 duidelijk, dat deze twee elftallen se rieus aanspraak konden maken op de eerste plaats. In dat seizoen eindigden beide clubs - ieder in een andere afde ling - op de 2e plaats, elk met 21 pun ten uit 16 wedstrijden. In het speelseizoen 1961-1962 behaalde Nestoro 27 punten en W.F. 29 van de 32. Hierdoor werd W.F. ongeslagen kampioen want de 3 verliespunten kwamen uit 3 gelijke spelen. Ook de De kampioenen en het bestuur andere elftallen hebben het goed ge daan. „Tekenend voor de kracht van onze vereniging op dit moment is wel, dat het 2e elftal - als dit de beslissings wedstrijd tegen Wico 2 wint - over enkele weken eveneens kampioen kan worden, terwijl het 3e elftal met nog 3 wedstrijden te spelen met 3 punten aan de kop gaat. Een kampioenschap lijkt ook hier bijna zeker. Het 4e en laagste senioren-elftal werd dan wel geen kampioen, maar door het ver overen van de 2e plaats promoveert ook dit elftal," aldus de voorzitter. Met de wens, dat W.F. aan het einde van het volgende seizoen Nestoro mag komen feliciteren, zoals deze club het nu W.F. heeft gedaan, besloot de heer Schipper zijn opwekkende mededelin gen over de stand van zaken in de af deling Voetbal. Het tweede en derde elftal zijn eveneens kampioen geworden. Onze hartelijke gelukwensen. Een prachtig resultaat Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, bestuur en leden van „De Tolerans" en de Harmonie-W.F. en allen, die blijken van belangstelling hebben gegeven bij zijn 25-jarig jubileum. L. BOER Mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan directie, chefs en collega's voor de belangstelling en voor de ge schenken ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum. JOHS. LAMMERS Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kin deren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs en personeel van de Vaartuigendienst voor het cadeau onder couvert en voor de andere geschenken, ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. J- BRAKXHOOFDE

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 32