ONZE JUBILARISSEN (jj|) NIEU WS 10 „Is men jong, dan schijnt de tijd af en toe stil te staan, hetgeen men het beste ervaart als er ons pret tige gebeurtenissen te wachten staan, zoals vroeger op school de vakanties die maar niet naderbij sche nen te komen. Later gaat het voor ons gevoel sneller en sneller en slechts bij enkele gelegenheden realiseert men zich hoe snel de tijd ons ontglipt. Een jubileumviering is zo'n gelegenheid. Door aan feiten uit het verleden terug te denken ervaart men de snelle gang, waarmee de jaren voorbijgingen." Met deze woorden opende ir A. Meijer op 27 juli de maandelijkse bijeenkomst van de jubilarissen in de cantine van het Hoofdkantoor. Spreker bracht in herinnering dat deze groep jubilarissen - dertien waren het er - tussen het tijdstip van hun indienst treding en het heden op allerlei' gebied veel hebben zien veranderen. Zo hebben zij na de crisisjaren en de oorlogstijd de daarop volgende opbouw en de grote en snelle ontwikkeling van onze onderneming persoonlijk meegemaakt. „En aan deze opbouw hebt u allen medegewerkt. Voor een bedrijf is het van grote waarde, als het kan beschikken over een vaste kern van medewer kers. Voor al hetgeen u ten bate van onze onder neming hebt gedaan, dank ik u hartelijk", zei de heer Meijer. Ook aan het adres van de aanwezige dames - het „thuisfront" noemde spreker het - richtte hij woor den van dank en hij ging daarna over tot de uitrei king van het gouden W.F.-insigne, de gratificatie en het vererende diploma. Tijdens deze uitreiking bleek, dat een directielid soms op een ongebruikelijke manier met werkne mers van het bedrijf kan kennismaken. Toen nl. de heer Meijer een der jubilarissen wilde gaan toespreken zei hij onverwacht: „U heb ik al eens eerder ontmoet en wel op het dak van een der verwarmingsgebouwen. Weet u het nog?" Jubilaris Heinsbroek wist het zich best te herinneren. Waarmede is aangetoond dat „op hoog niveau iets behandelen" figuurlijk en letterlijk kan gebeuren. Hoewel deze jubileumviering in vol le vakantietijd viel, waren verscheidene hoofden van dienst, bedrijfsleiders en toezichthoudend per soneel aanwezig om na het officiële gedeelte de dames en heren te complimenteren.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 12